Cyfrowa przyszłość – wyzwania działu HR

Przed pandemią cyfrowa transformacja leżała na peryferiach zainteresowania działu HR. Teraz, biorąc pod uwagę rolę, jaką nowe technologie odgrywają w kształtowaniu pozytywnego doświadczenia pracownika tzw. employee experience, liderzy HR stanowią podstawową siłę napędową zmian.

Pracownicy działu HR muszą zadbać o stworzenie optymalnego środowiska dla pracowników swojej firmy. Warunki, jakie przedsiębiorstwo oferuje w tym obszarze niejednokrotnie mogą zaważyć o tym, czy dołączą do niej najlepsi specjaliści na rynku. Brak dostępu do nowych technologii często jest powodem zmiany pracodawcy.

W naszym najnowszym raporcie, który powstał w oparciu o badania zrealizowane dla nas przez Optimum Research, analizujemy w jaki sposób pandemia i konieczność pracy zdalnej wpłynęły na pracowników średnich firm. W tym materiale zidentyfikowaliśmy kluczowe trendy, które wpłynęły na działanie tych organizacji. Zawarliśmy w nim również rekomendacje i sugestie, dzięki którym można w lepszym stopniu zadbać o budowanie pozytywnego doświadczenia pracowników.


Pobierz infografikę

Wypełnij formularz i pobierz raport

* To pole jest wymagane