Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Empowering Digital Workplaces: Adapting To Digital Reality


Adaptacja potencjału cyfrowej rzeczywistości

Jednym z najważniejszych zadań stojących dziś przed firmami jest jak najlepsze wykorzystanie innowacyjnych technologii i usług, żeby móc umożliwić pracownikom wydajniejszą pracę. Aby osiągnąć długofalowy sukces, utrzymać pracowników oraz zapewnić sobie przewagę konkurencyjną, firmy muszą słuchać oczekiwań pracowników i wdrażać rozwiązania, które je spełniają. Cyfrowe miejsce pracy nie może być dla firm planem na przyszłość, lecz raczej częścią niedalekiej rzeczywistości.


Pracownicy optymistycznie patrzą na cyfrową przyszłość

Pracownicy optymistycznie patrzą na cyfrową przyszłość

Niemal wszyscy europejscy pracownicy bardzo pozytywnie odnoszą się do wdrożenia innowacyjnych narzędzi. 98% badanych ma do nich entuzjastyczny lub przychylny stosunek. Co więcej, 65% z nich uważa, że automatyzacja wpłynie korzystnie na sposób w jaki pracują. 52% respondentów twierdzi, że taki sam pozytywny efekt przyniesie wdrożenie rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji.

Przeczytaj cały artykuł


Pracownicy domagają się dodatkowych szkoleń dotyczących nowych technologii cyfrowych

Pracownicy domagają się dodatkowych szkoleń dotyczących nowych technologii cyfrowych

Aby pracować inteligentniej, trzeba czegoś więcej niż samego dostępu do technologii. Choć europejscy pracownicy chcą korzystać w pracy z innowacyjnych rozwiązań cyfrowych, 40% z nich przyznaje, że nie ma wystarczających umiejętności, aby robić to skutecznie. Jednocześnie 67% ankietowanych oczekuje od pracodawców zwiększenia nacisku na szkolenia, aby umożliwić im jak najlepszą pracę z użyciem nowych cyfrowych narzędzi i usług, które mają do swojej dyspozycji.

Przeczytaj cały artykuł


Ile czasu można zaoszczędzić dzięki technologii?

Ile czasu można zaoszczędzić dzięki technologii?

Lepszy, łatwiejszy dostęp do technologii mógłby zaoszczędzić europejskim pracownikom średnio 3,5 dnia miesięcznie – to niemal dwa dodatkowe weekendy.
59% pracowników uważa, że innowacyjne rozwiązania technologiczne pozytywnie wpłynęłyby na ich dzień pracy. Jednocześnie 47% z nich nie jest przekonane, że obecnie stosowane technologie umożliwiają im osiągnięcie pełnej efektywności.

Przeczytaj cały artykuł