Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Usługi dedykowane efektywnemu wykorzystaniu miejsca pracy

Współczesne firmy muszą działać w sposób szybki i elastyczny, dlatego tak ważne jest, by zapewnić im nowoczesne środowisko pracy. Nie będą w stanie tego osiągnąć bez wsparcia odpowiedniej technologii i systemów IT. Należy zadbać o wyposażenie zespołu w narzędzia, które pozwolą mu pracować mądrzej i skupić się na generowaniu wartości dodanej dla klientów i firmy. Przedsiębiorstwa, które chcą osiągnąć sukces muszą przyspieszyć swoją cyfrową transformację.
  • Elastyczność


    Zadbaj o to, by Twoi pracownicy mogli efektywnie pracować w modelu stacjonarnym, hybrydowym i zdalnym. Oferujemy szereg usług, które pozwolą obniżyć koszty związane z IT i zapewnić bezpieczny dostęp do danych oraz kluczowych systemów. Dzięki nam automatyzacja procesów biznesowych i dokumentowych w Twojej firmie zostanie wprowadzona szybko i sprawnie.
  • Doświadczenie


    Zaufaj doświadczeniu naszych specjalistów. Zrealizowaliśmy liczne projekty dla klientów na całym świecie. Możesz powierzyć nam wdrożenia systemów IT, ochrony bezpieczeństwa informacji, migrację do chmury, realizację usług z zakresu outsourcingu IT czy automatyzacji procesów biznesowych. Możemy być wsparciem w przyspieszeniu digitalizacji Twojej firmy.
  • Rozwiązania


    Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT, które dobieramy na podstawie szczegółowej analizy potrzeb Twojej firmy. Dzięki naszym rozwiązaniom ułatwisz współpracę i zapewnisz dużo wyższy komfort dla Twojego zespołu. Cyfrowa transformacja jest w nowoczesnej firmie nieunikniona, a my pomożemy Ci ją wdrożyć.

RICOH Spaces

RICOH Spaces

RICOH Spaces to chmurowa platforma do rezerwacji sal, biurek czy służbowych miejsc parkingowych oraz analizy wykorzystania przestrzeni biurowej.

Ricoh w 2022 Gartner® Magic Quadrant™ Outsourced Digital Workplace Services Worldwide

Ricoh uwzględniono w tegorocznym raporcie Gartner “Magic Quadrant for Outsourced Digital Workplace Services (ODWS) Worldwide”. 
Ricoh w 2022 Gartner® Magic Quadrant™ Outsourced Digital Workplace Services Worldwide

Service Operations Centre

Service Operations Centre

Service Operations Centre to stworzone w październiku 2017 r. centrum zarządzania kluczowymi usługami IT w modelu Managed Services. Nasi specjaliści realizują usługi dla klientów Ricoh z całej Europy, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Nie udało się znaleźć potrzebnych informacji?

Zachęcamy do kontaktu i rozmowy o tym, jak możemy pomóc.

Kontakt