Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Usługi związane z komunikacją

Znalezienie odpowiedniej równowagi między potrzebami pracowników (elastyczna praca, mobilność) a możliwościami działu informatycznego (bezpieczeństwo, zgodność, standaryzacja procesów) to wyzwanie w każdej firmie. A jeśli istniałaby możliwość uzyskania dostępu do najlepszych rozwiązań technologicznych oraz systemów dla środowisk roboczych od wiodących na świecie dostawców za pośrednictwem jednego punktu kontaktu? Firma Ricoh oferuje nowy oraz unikatowy sposób dostarczania technologii pozwalającej pracownikom pracować mądrzej i z większą wydajnością.

Poznaj nasze opcje poniżej: Rozwiązania, Case Studies i Portfolio


Smart Meeting Spaces

Inteligentne sale konferencyjne

Zwiększ wydajność, korzystając z sal konferencyjnych wyposażonych w rozwiązania technologiczne Ricoh

Narzędzia do współpracy

Spraw, aby spotkania dostarczały nowego poziomu wrażeń zmysłowych dla wszystkich uczestników mających dostęp do szerokiej gamy narzędzi do współpracy firmy Ricoh.
Narzędzia do współpracy

Cyfrowa informacja wizualna

Cyfrowa informacja wizualna

Zarządzaj komunikacją w całej firmie za pośrednictwem jednej prostej, bezpiecznej platformy opartej na usługach w chmurze, korzystając z rozwiązań z zakresu cyfrowej informacji wizualnej firmy Ricoh.

Zarządzanie miejscem pracy

Zoptymalizuj istniejące fizyczne miejsce pracy przy użyciu systemów do zarządzania miejscem pracy analizujących procesy biznesowe.
Zarządzanie miejscem pracy
Usługi dla przedsiębiorstw

Usługi dla przedsiębiorstw

Zacznij korzystać z ważnych procesów analityki biznesowej i twórz rozwiązania dla miejsca pracy zwiększające wydajność poprzez transformację cyfrową.
Rozwiązania dla małych i średnich firm

Rozwiązania dla małych i średnich firm

Rozwijanie firmy wymaga rozwiązań dla miejsca pracy umożliwiających błyskawiczne dostosowanie do potrzeb przedsiębiorstwa i natychmiastowo przynoszących oczekiwane wyniki. Rozwiązania Ricoh dla małych i średnich firm zostały opracowane z myślą o szybkim wdrożeniu oraz skalowalności.
 • Amager Ressourcecenter, Copenhill

  Amager Ressourcecenter, Copenhill

  Ricoh zaopatruje centrum zasobów w zintegrowane rozwiązania audiowizualne i drukowania

 • Mitsubishi Electric

  Secure cross-border communication

  To improve communication, Ricoh installed interactive whiteboards (IWBs) in Mitsubishi Electric’s new headquarters and its regional offices. Ricoh’s IWBs facilitate secure cross-border communication.

 • Mama Works

  Mama Works

  Workplace services extended to clients on a pay-per-use basis

 • Interactive whiteboards

  Tablice interaktywne

  Tablice interaktywne firmy Ricoh umożliwiają wyświetlanie obrazu o wysokiej rozdzielczości oraz płynne pisanie. Doskonale nadają się do udostępniania, opracowywania i wizualnego rejestrowania pomysłów.

 • projectors category

  Projektory

  Firma Ricoh oferuje projektory cyfrowe umożliwiające wyświetlanie prezentacji, komunikację i współpracę zarówno w salach, jak i centrach konferencyjnych.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami, aby omówić swoje potrzeby oraz dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc usprawnić Twoje miejsce pracy.

Kontakt