Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Usługi najmu krótkoterminowego

W ramach usługi najmu krótkookresowego dostarczamy urządzenia spełniające wysokie standardy związane z efektywnością i jakością druku. 

Opracowaliśmy ją z myślą o spełnianiu planowanych, jak również nieprzewidzianych krótko- i średnioterminowych potrzeb klientów w zakresie druku, skanowania i powielania. Sprzęt może być wynajęty na kilka dni, tygodni lub miesięcy.

Usługa najmu krótkoterminowego to rozwiązanie, które sprawdzi się podczas:

  • festiwali, wystaw i konferencji;
  • realizacji krótkoterminowych projektów; 
  • tworzeniu tymczasowych stanowisk pracy - tymczasowe biura lub projekty budowlane; Alternatywa dla długoterminowego leasingu

W ramach Usługi najmu krótkoterminowego Ricoh oferuje nie tylko niezawodne urządzenia, ale również szybką dostawę i instalację urządzeń.


Funkcje i zalety

Usługa najmu krótkookresowego to rozwiązaniem dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy:

  • innowacyjne, energooszczędne urządzenia; 
  • brak konieczności podpisywania długoterminowych umów;
  • rozsądną cenę;
  • kompleksowe rozwiązanie (end-to-end);
  • usługi na żądanie 24/7;
  • bezpieczne usunięcie danych;
  • kompleksową obsługę – dostarczamy papier i materiały eksploatacyjne.
Case studies

Festiwal muzyczny

Jeden z europejskich festiwali korzysta z Usługi najmu krótkookresowego od 2007 roku. To trzydniowe wydarzenie przyciąga 50 000 uczestników, wymaga również licznej obsługi. 

Urządzenia z których organizatorzy korzystają w ramach Najmu krótkoterminowego są wynajmowane na okres dwóch tygodni. Służą do realizacji bieżących wydruków jak również planów oświetlenia, dźwięku i logistyki występów. Na terenie festiwalu znajduje się także tymczasowy posterunek policji, w którym potrzebne jest urządzenie wykorzystywane do kopiowania dokumentów tożsamości.

„Droga prowadząca na teren festiwalu jest bardzo wąska i w jednym czasie samochody mogą poruszać się tylko w jednym kierunku. Dlatego logistyka musi być planowana bardzo starannie”, wyjaśnia Mieke Peters-Salfischberger z działu sprzedaży w Ricoh Short Rental w Holandii. „Dzięki elastycznemu modelowi nasza usługa jest bardzo wygodna dla organizatorów. Jesteśmy w pełni odpowiedzialni za obsługę infrastruktury druku a nasz klient może skupić się w pełni na realizacji innych zadań” – dodała.

Międzynarodowy szczyt

Organizatorzy międzynarodowego szczytu w Hadze powierzyli Ricoh stworzenie wydajnego środowiska druku. Usługa została zrealizowana w ramach Najmu krótkookresowego. 

Poszczególne wydarzenia odbywały się w różnych lokalizacjach.  W każdej z nich potrzebne były innowacyjne wielofunkcyjne urządzenia drukujące z których mogli korzystać uczestnicy szczytu.

Ze względu na rangę wydarzenia w Hadze i wokół miasta utworzono liczne tymczasowe stanowiska ochrony i punkty kontrolne. Urządzenia drukujące dla pracowników ochrony zostały wynajęte od Ricoh na czas przygotowań do szczytu.

To było naprawdę duże wydarzenie dla Holandii a poziom obsługi musiał spełniać najwyższe standardy”, wyjaśnia Mieke Peters-Salfischberger z działu sprzedaży w Ricoh Short Rental w Holandii. „Uczestnicy szczytu potrzebowali urządzeń do skanowania, drukowania i kopiowania w różnych lokalizacjach, więc do ambasad i hoteli znajdujących się w otoczeniu miejsca, w którym odbywał się szczyt dostarczyliśmy dwadzieścia urządzeń pracujących w sieci dostępnych dla delegatów oraz osiem urządzeń dla pracowników ochrony”.