Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Nasza oferta

Wszystkie biura oraz zakłady produkcyjne Ricoh funkcjonują w zgodzie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nasi klienci mogą korzystać z naszych doświadczeń i rozwiązań aby wprowadzić podobne standardy w swojej firmie.

Energooszczędność

Program zrównoważonej optymalizacji środowiska druku — podzielone na pięć etapów usługi doradcze, które pozwalają na szybką redukcję emisji CO₂.

Zmniejszenie śladu węglowego w druku produkcyjnym — trójetapowe podejście konsultacyjne, które pomaga firmom świadczącym usługi druku produkcyjnego w analizie, optymalizacji i neutralizacji emisji dwutlenku węgla.

Energooszczędne produkty — dzięki takim innowacjom, jak technologia Quick Start-Up, niski poziom zużycia energii w trybie uśpienia, szybkie wychodzenie z trybu uśpienia oraz zmniejszona temperatura utrwalania tonera, wiele naszych produktów zajmuje czołową pozycję na rynku pod względem energooszczędności.

Narzędzia i oprogramowanie do zarządzania energią — wiele z naszych produktów ma wbudowane i dodatkowe funkcje służące zwiększeniu energooszczędności:

  • Tygodniowy wyłącznik czasowy — wyłącza urządzenia w nocy i w weekendy, zmniejszając zużycie energii nawet o 40%
  • Ekologiczny czujnik nocny — wyłącza urządzenia po wykryciu ciemności
  • Tryb EcoMode — najbardziej energooszczędne ustawienie wyłącznika czasowego, które szybko przełącza urządzenia do trybu uśpienia
  • Narzędzia do wizualizacji wykorzystania energii i papieru — raportują wykorzystanie energii i papieru przez indywidualnych użytkowników
  • Oprogramowanie diagnostyczne @Remote — monitoruje pracę urządzeń pod kątem celów zrównoważonego rozwoju oraz kluczowych wskaźników efektywności ekologicznej 

Efektywne wykorzystanie zasobów naturalnych

Firma Ricoh dysponuje szeroką ofertą produktów i usług zaprojektowanych w zgodzie z zasadą trzech U: Unikaj kupowania zbędnych rzeczy, Użyj powtórnie, Utylizuj oraz z własną regułą Comet Circle. Są one też doskonale dostosowane do wymagań gospodarki okrężnej.

Ponowne wykorzystywanie produktów, części i materiałów eksploatacyjnych — nasze drukarki GreenLine są składane całkowicie z odnowionych, spełniających najwyższe standardy jakości  używanych elementów urządzeń wielofunkcyjnych. Podczas tego procesu poziom emisji dwutlenku węgla jest znacznie niższy niż w trakcie produkcji nowych urządzeń.

Zarządzanie wycofywaniem z eksploatacji — program Ricoh Resource Smart Return ułatwia zwrot wyeksploatowanych produktów i materiałów.

Mniejsze, lżejsze części — nasze najnowsze urządzenia wielofunkcyjne są często o ponad 65% lżejsze od poprzednich modeli tej klasy. Stawiamy na efektywniejsze wykorzystanie zasobów oraz jeszcze większą niezawodność.
 Wykorzystanie materiałów ze źródeł alternatywnych — w naszym procesie produkcyjnym korzystamy z  odnawialnej biomasy. Wytwarzamy z niej m.in.  toner. Natomiast nasze elementy naszych urządzeń są częściowo wykonane z biologicznych tworzyw sztucznych oraz stali produkowanej w elektrycznych piecach łukowych.

Ekologiczne funkcje
Szybki druk dwustronny — wszystkie urządzenia Ricoh w ustawieniach domyślnych druku maja wybrana opcję druku dwustronnego.  

Bezzszywkowy finiszer — unikatowa funkcja urządzeń wielofunkcyjnych firmy Ricoh, która umożliwia łączenie do pięciu stron bez zszywki.

Ekologiczny sterownik druku Print&Share — to rozwiązanie umożliwia kompresowanie zawartości dokumentu do mniejszej liczby arkuszy.

Papier z recyklingu — urządzenia Ricoh pozwalają na druk na papierze z recyklingu.

Jakość życia

Rozwiązania firmy Ricoh spełniają wysokie standardy związane z ochroną środowiska, niezawodnością oraz bezpieczeństwem.

Bezpieczeństwo drukowania i poufności danych - nasi klienci mogą mieć pewność, że korzystają z urządzeń spełniających najwyższe normy. 
Ponowne wykorzystanie używanych produktów - w pełni sprawne urządzenia są dostępne w korzystnych cenach na rynkach wschodzących. 

Urządzenia projektowane z myślą o komforcie obsługi – nasze urządzenia cechuje wysoki poziom intuicyjności oraz szybki dostęp do kluczowych funkcji. 

Urządzenie wielofunkcyjne z zasilaniem hybrydowym — z myślą o sytuacjach kryzysowych oraz terenach na których występują częste przerwy w dostawach prądu, opracowaliśmy urządzenie wielofunkcyjne zasilane awaryjnie z akumulatora.

To tylko kilka przykładów na to, jak Program Zrównoważonej Optymalizacji Środowiska Druku może przyczynić się do oszczędności energii i zasobów naturalnych oraz poprawy komfortu pracy. Zachęcamy do kontaktu i rozmowy o tym, jak możemy pomóc w zapewnieniu Państwa firmie rozwiązań zgodnych z ideą zrównoważonego rozwoju.


Nie udało się znaleźć potrzebnych informacji?

Zachęcamy do kontaktu i rozmowy o tym, jak możemy pomóc.

Kontakt