Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

PROSTE IT

Usługi PROSTE IT przeznaczone są dla małych firm, aby pomagać im  w szybkiej budowie opłacalnej i wydajnej platformy IT.

Usług PROSTE IT dostępne są w dwóch opcjach: podstawowej i PLUS , dzięki czemu klienci mogą dobrać poziom wsparcia odpowiedni dla swojej firmy.

Oba pakiety obejmują zarządzane usługi IT oferujące proaktywne monitorowanie komputerów PC, serwerów i urządzeń sieciowych, a także pomoc techniczną za pośrednictwem zintegrowanej usługi Service Desk. W pakiecie podstawowym konserwujemy dotychczasowy sprzęt i oprogramowanie klienta, a w ramach pakietu PLUS dostarczamy i konserwujemy nowy sprzęt po przejrzystych i przewidywalnych stawkach.

Funkcje i zalety

Dzięki proaktywnemu monitorowaniu stanu, konserwacji oraz szybkiej reakcji na awarie ze strony specjalistów Service Desk oraz serwisantów usługa PROSTE IT umożliwia klientom koncentrację na działalności biznesowej, podczas gdy my dbamy o infrastrukturę IT.

Mniejsze obciążenie kosztami infrastruktury IT
Usługa PROSTE IT ułatwia zapewnienie aktualności infrastruktury IT bez konieczności wykonywania jednorazowych wysokich inwestycji i konieczności zatrudniania specjalistów IT. Firma Ricoh może dostarczyć wszystkie komputery PC, serwery, sprzęt sieciowy, oprogramowanie i pomoc techniczną w ramach przejrzystej i przewidywalnej opłaty miesięcznej.

Rozwiązanie dopasowane do potrzeb firmy
Świadczenie usługi rozpoczynamy od konsultacji mających na celu ocenę aktualnego stanu infrastruktury IT. Na ich podstawie ustalamy optymalną konfigurację pomocy technicznej dla firmy klienta. W ciągu całego okresu obowiązywania umowy nasi konsultanci dokonują regularnych przeglądów działalności i infrastruktury firmy, abyśmy mogli nieustannie optymalizować usługę pod kątem potrzeb biznesowych.

Szybki dostęp do godnej zaufania pomocy technicznej
Usługa PROSTE IT zapewnia pojedynczy, niezawodny punkt kontaktu w sprawie awarii i zgłoszeń — Service Desk, a nasza rozbudowana sieć serwisantów oferuje szybką pomoc. W ramach usługi PROSTE IT prowadzimy szczegółowy zdalny monitoring  infrastruktury, aby z wyprzedzeniem eliminować potencjalne problemy.

Powiązane usługi