Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

USŁUGA KTÓREJ POTRZEBUJESZ

USŁUGA KTÓREJ POTRZEBUJESZ  to prosty i ekonomiczny sposób na zapewnienie wszystkim użytkownikom w firmie, wysokiej jakości pomocy, technicznej IT. Nie wymagają wysokich, jednorazowych, nakładów finansowych ani dodatkowego obciążania Twoich pracowników IT.

USŁUGI KTÓRE POTRZEBUJESZ  można dostosować zgodnie z indywidualnymi priorytetami w zakresie infrastruktury IT i urządzeń klienckich. Usługi z naszej oferty można odpowiednio dobierać, a elastyczny model opłat umożliwia płacenie tylko za te usługi których aktualnie używasz.

Zasadnicza usługa polega na dostarczaniu i konserwacji infrastruktury dla użytkowników końcowych, w tym komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów i smartfonów. Do wyboru jest też pełna oferta usług dodatkowych, które można dopasować do bieżących potrzeb biznesowych.

Usługi związane z urządzeniami dla użytkowników końcowych obejmują takie czynności jak:

 • obsługa administracyjna,
 • konfiguracja,
 • wdrażanie,
 • zdalne zarządzanie i wsparcie urządzeń klienckich,
 • konserwacja w siedzibie klienta.
Następnie można wybrać usługi pomocy technicznej, takie jak:
 • konsultacje i ocena,
 • ciągła optymalizacja,
 • wycofywanie z eksploatacji,
 • tworzenie kopii zapasowych w chmurze,
 • usługi instalacji, przenoszenia, dodawania, zmiany i usuwania sprzętu (IMACD),
 • w pełni zintegrowane biuro pomocy technicznej End-User Service Desk.
Funkcje i zalety

W ramach USŁUGI KTÓREJ POTRZEBUJESZ  oferujemy sprawdzone urządzenia klienckie dobrane odpowiednio do potrzeb użytkowników, a także doświadczenie techniczne zaspokajające potrzeby Twojej firmy na każdym jej etapie.

Plan usług dostosowany do priorytetów firmy

Pomagamy w ocenie aktualnego stanu środowiska IT dla użytkowników końcowych, aby dobrać najlepsze rozwiązanie dla firmy i zminimalizować koszty posiadania infrastruktury IT. Usługa ta obejmuje regularne spotkania z konsultantem firmy Ricoh, dzięki czemu dostosowuje się do rozwoju firmy.

Elastyczny model opłat

USŁUGA KTÓREJ POTRZEBUJESZ zapewnia ekonomiczne, skalowalne i specjalistyczne wsparcie IT. Nie wymagają ona wysokich wstepnych nakładów finansowych i jest rozliczana od stanowiska, dzięki czemu płaci się tylko za faktycznie wykorzystywane usługi. Nasz plan opłat jest przejrzysty i przewidywalny, dzięki czemu zawsze wiadomo, jakie będą koszty usługi.

Niezawodna i dostosowywana pomoc techniczna

Dysponujemy rozległą siecią krajowych i międzynarodowych zespołów usługowych, a także zapewniamy zdalne monitorowanie urządzeń i zarządzanie nimi. Nasz elastyczny model usługowy umożliwia łatwe dostosowywanie świadczonych usług do rozwoju i zmian w działalności firmy.

Uproszczone zarządzanie infrastrukturą IT

USŁUGA KTÓREJ POTRZEBUJESZ oferuje jeden punkt kontaktu w zakresie osługi infrastruktury IT i pomocy technicznej dla użytkowników końcowych. Zespół konsultantów Service Desk koordynuje wszystkie aspekty usług IT. Jeżeli firma korzysta także z innych usług firmy Ricoh, takich jak przetwarzanie obrazu i zarządzanie dokumentami, możemy zintegrować je z naszym rozwiązaniem wsparcia IT.

Wszystkie usługi świadczymy zgodnie z metodologiami zarządzania projektami opartymi na najlepszych praktykach, takimi jak ITIL, Prince2 i Six Sigma. Dzięki temu klienci mogą oczekiwać spójnej, niezawodnej obsługi niezależnie od miejsca.

Case studies

Poniższe przykłady ilustrują możliwość konfiguracji USŁUGI KTÓRE POTRZEBUJESZ pod kątem różnych sytuacji:

Przypadek 1 — racjonalizacja starzejących się zasobów sprzętowych

Wyzwanie

Firma musiała się uporać ze starzejącymi się, niestandardowymi zasobami komputerów PC, na które składały się urządzenia różnych marek i modeli o wysokim stopniu awaryjności. Ze względu na liczne i zróżnicowane konfiguracje sprzętowe oraz programowe, obsługa i konserwacja floty komputerów PC okazała się kosztowna, a wewnętrzni pracownicy IT byli zbyt zajęci obsługą zgłoszeń od użytkowników, by koncentrować się na bardziej strategicznych i wartościowych projektach.

Rozwiązanie

Po dostarczeniu, wdrożeniu i skonfigurowaniu przez firmę Ricoh nowych urządzeń klienckich wszyscy użytkownicy mogą korzystać z konsekwentnie wydajnych komputerów. Zespół usługowy firmy Ricoh proaktywnie monitoruje działanie floty komputerowej i nadzoruje regularne aktualizacje oraz konserwację. Dzięki temu wewnętrzny zespół IT ma więcej czasu na opracowywanie długoterminowych projektów modernizacji infrastruktury IT.

Przypadek 2 — wsparcie na każdym kroku

Wyzwanie

Firma planowała modernizację zasobów IT dla pracowników i poszukiwała sposobu na sprawniejszą i bardziej ekonomiczną pomoc techniczną. Ze względu na ścisłe zasady zabezpieczeń oraz aspekty ekologiczne firma potrzebowała sprawdzonego partnera, który pomoże jej wycofać z eksploatacji i zutylizować dotychczasowy sprzęt.

Rozwiązanie

Oprócz dostarczania nowych urządzeń klienckich, firma Ricoh oferuje także w pełni zarządzane usługi wycofywania urządzeń z eksploatacji, obejmujące bezpieczne usuwanie danych oraz sprzedaż starych komputerów. Dzięki USŁUDZE KTÓREJ POTRZEBUJESZ możesz polegać na firmie Ricoh jako usługodawcy zapewniającym pracownikom pomoc techniczną Service Desk w modelu outsourcingowym. Awarie infrastruktury IT są usuwane przez firmę Ricoh za pośrednictwem usług zdalnych oraz w ramach bezpośredniej pomocy technicznej w Twojej Firmie.

Powiązane usługi