Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Systemy i rozwiązania IT dla biznesu

Infrastruktura IT odgrywa kluczową rolę w zachowywaniu przez firmy konkurencyjności, wykorzystywaniu nowych kanałów dotarcia do klientów, a także adaptacji do zmian w środowisku pracy. Wiążą się z nią jednak znaczne wyzwania i wymagania, z którymi musi się mierzyć personel wewnętrzny. Kompleksowa oferta usług Ricoh pozwala ograniczać presję tych wyzwań, nałożoną na dział IT. Oferujemy doświadczenie i elastyczne rozwiązania umożliwiające zaspokojenie wymagań biznesowych zarówno małych firm, które potrzebują opłacalnego i niezawodnego wsparcia, jak i międzynarodowych korporacji, które chcą przekształcić swoją infrastrukturę.

Dostęp do nowoczesnych rozwiązań IT ma kluczowe znaczenie dla efektywnego funkcjonowania firmy. Szczególnie w sytuacji, gdy przedsiębiorstwa muszą sprostać coraz wyższym oczekiwaniom klientów, elastycznie reagować na ich nowe potrzeby oraz zmiany zachodzące na rynku. 

Ricoh oferuje szeroki zakres rozwiązań i usług stworzonych z myślą o dużych przedsiębiorstwach. Realizujemy zarówno projekty lokalne jak i międzynarodowe. 

Nasz zakres usług obejmuje następujące obszary: Data Center & Infrastruktura”, „Innowacyjne miejsce pracy & mobilność” oraz „Zarządzanie informacją & Business Intelligence”.


Innowacyjne środowisko pracy

Innowacyjne środowisko pracy

Szukasz sposobu na zwiększenie efektywności i wydajności pracy projektowej?

Możemy pomóc Twojej firmie jeśli planujesz: wdrożyć oprogramowanie Office365, rozszerzyć zakres wsparcia deskside, zoptymalizować serwis i ustalić stały poziom SLA, zapewnić nowoczesne narzędzia dla pracowników pracujących zdalnie czy wdrożyć narzędzia ułatwiające współpracę projektową.

Dane i analityka

Korzystaj z potencjału, który drzemie w danych, które posiada Twoja firma. Zapewnij szybki dostęp do informacji. Podejmuj świadome decyzje. Buduj inteligentne przedsiębiorstwo.  

Dzięki naszym rozwiązaniom Twoja firma podczas opracowywania analiz będzie mogła bazować na sprawdzonych i kompletnych danych. 
Dane i analityka

User Experience

User Experience

Aplikacje i rozwiązania e-commerce, które tworzą nasi specjaliści pozwalają zapewnić Twoim klientom wysoki poziom komfortu i intuicyjności obsługi.  

Infrastruktura

Infrastruktura IT ma krytyczne znaczenie dla efektywnego funkcjonowania firmy. Rewolucja technologiczna, której jesteśmy świadkami to dla wielu organizacji wielka szansa na zdobycie przewagi konkurencyjnej. Aby z niej skorzystać przedsiębiorstwo musi być gotowe na zmiany i mieć infrastrukturę, która pozwoli mu działać oraz ewoluować w sposób zwinny i szybszy niż inne firmy.
Infrastruktura

Nasza jakość i innowacyjność

Dbamy nie tylko o najwyższą jakość oferowanych rozwiązań, ale przykładamy również ogromną wagę do najwyższych standardów obsługi klienta. Każdy projekt to cenne doświadczenie, które pozwala nam działać jeszcze lepiej i sprawniej.


Innovation, User Experience and Agile Development Hub

Nasi eksperci stale pracują nad nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Chcemy, żeby narzędzia, które oferujemy naszym klientom pozwalały im czerpać jak najwięcej korzyści z możliwości oferowanych przez cytrową transformację.

Service Operations Centre - najwyższa jakość i efektywność

Od października 2017 roku w Warszawie funkcjonuje Service Operations Centre, które odpowiada za obsługę zadań z obszaru „Data Center & Infrastruktura”. Zespół specjalistów realizuje swoje usługi 24/7.

Kontaktspace


Administratorem Państwa danych osobowych jest Ricoh Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 18A (dalej Ricoh Polska)

Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest Państwa dobrowolna zgoda. Ewentualnie, Ricoh Polska może przetwarzać Państwa dane osobowe, gdy przetwarzanie jest niezbędne dla prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez Ricoh Polska, pod warunkiem, że nie będą to okoliczności, w której prawnie uzasadnione interesy nie są nadrzędne w stosunku do Państwa interesów lub praw, które wymagają ochrony danych osobowych. Takimi uzasadnionymi interesami Ricoh Polska będzie marketing bezpośredni produktów i usług Ricoh Polska. Państwa dane osobowe będą przetwarzane dla celów wyrażonych w poniższym formularzu, na które wyrażają Państwo zgodę.

Państwa dane będą przechowywane do realizacji celu, na który została udzielona zgoda, chyba że jest to konieczne do celów zgodności z obowiązkami, którym podlega Ricoh Polska. Jeśli wcześniej nie wycofają Państwo wyrażonej zgody, co spowoduje usunięcie Twoich danych, o ile odrębne przepisy nie stanowią inaczej.

Mają Państwo prawo żądać dostępu do treści danych, ich sprostowania, usuwania lub ograniczania przetwarzania oraz prawa do zgłaszania sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przesyłania danych - na zasadach określonych w art. 15 - 21 RODO.

Jeśli uważają Państwo, że dane są przetwarzane niezgodnie z prawem, mają Państwo prawo złożyć skargę do organu nadzorczego.

Odbiorcami Państwa danych będą spółki powiązane z Ricoh Polska. Na podstawie oddzielnej zgody, Państwa dane osobowe mogą być przekazane partnerom handlowym Ricoh Polska. Aktualna lista partnerów handlowych Ricoh, dostępna jest na: www.ricoh.pl lub podmiotom powiązanym Ricoh Polska.

Mogą Państwo wycofać zgodę w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Państwa dane będą przez nas przetwarzane do momentu wycofania zgody lub zakończenia działalności gospodarczej przez Ricoh.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ricoh Polska dla celów marketingowych produktów i usług Ricoh Polska. Prosimy o zaznaczenie TAK lub NIE przy każdym z pól.


Wyrażam zgodę na przysłanie przez Ricoh Polska informacji handlowych dotyczących produktów i usług Ricoh Polska za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, w szczególności przez telefon lub e-mail. Prosimy o zaznaczenie TAK lub NIE przy każdym z pól.


Wyrażam zgodę na kontakt ze strony Ricoh Polska w celach marketingu bezpośredniego dotyczącego produktów lub usług Ricoh Polska przez telefon lub e-mail. Prosimy o zaznaczenie TAK lub NIE przy każdym z pól.


W razie jakichkolwiek pytań dotyczących danych osobowych, prosimy o kontakt pod następującym adresem e-mail: ochronadanych@ricoh.pl