Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Innowacyjne i bezpieczne rozwiązania dla średnich firm

Rozwiązania dla średnich firm

Firmy muszą wdrożyć rozwiązania, które pozwolą im zachować efektywność i zaagażowanie pracowników. Konieczne jest stworzenie takiego środowiska pracy, które będzie pozwalało na szybkie przełączanie się miedzy pracą w biurze i z domu.

Podczas podejmowania decyzji o wdrożeniu nowych rozwiązań należy wziąć pod uwagę ich skalowalność i elastyczność. To ważne, biorąc pod uwagę, jak szybko zmieniają się obecnie warunki, w których musi działać firma.

Przygotuj swoje biuro

 • Zadbaj o samopoczucie i komfort pracowników

  Zadbaj o samopoczucie i komfort pracowników

  Zbuduj zaufanie pracowników i zapewnij ich, że firma jest bardzo dobrze przygotowana na ich powrót. Wyposaż swoje biuro w inteligentne i bezpieczne rozwiązania, które pozwolą na efektywne zarządzanie np. przestrzenią do spotkań i rezerwacją biurek. Korzystaj z bezdotykowych technologii i rozwiązań, które pozwolą wygodnie przechowywać rzeczy i sprzęt pracowników np. inteligetne szafki.

 • Zapewnij ciągłość działania

  Zapewnij ciągłość działania

  Usprawnij lub odpowiednio dostosuj istniejącą infrastrukturę IT, aby umożliwić pracownikom prostszą i skuteczniejszą współpracę z dowolnego miejsca. Poznaj nowe rozwiązania i pozwól swojej firmie działać bez przestojów w zmiennych warunkach. Zadbaj o bezpieczeństwo danych i zarządzaj nimi efektywniej. Skorzystaj z potencjału, który oferuje chmura.
 • Usprawnij funkcjonowanie procesów

  Usprawnij funkcjonowanie procesów

  Zyskaj dostęp do narzędzi, które pozwalają efektywnie zadbać o ciągłość działania wszystkich procesów o znaczeniu krytycznym i zarządzać nimi zdalnie. Zoptymalizuj lub zautomatyzuj procesy, aby wyeliminować powtarzalne zadania i pozwól pracownikom skoncentrować się na obowiązkach o większym znaczeniu biznesowym.

Dzięki naszym rozwiązaniom możesz stworzyć bezpieczne, dostosowane do wymogów nowych przepisów i innowacyjne środowisko pracy. Poznaj je.

 • RICOH Spaces

  RICOH Spaces

  RICOH Spaces to chmurowa platforma do rezerwacji sal, biurek czy służbowych miejsc parkingowych oraz analizy wykorzystania przestrzeni biurowej.
 • Elektroniczny formularz rejestracji wejść i wyjść z biura

  Elektroniczny formularz rejestracji wejść i wyjść z biura

  Usprawnij proces wstępnej weryfikacji pracowników i gości wchodzących oraz wychodzących z budynku. 
  Rejestruj informacje o osobach wchodzących do biura oraz przechowuj dane z wizyty na potrzeby zachowania zgodności z przepisami oraz śledzenia potencjalnego kontaktu z osobami obecnymi w biurze.
 • Smart Device Connector

  Smart Device Connector

  Odkryj inteligentną aplikację, która umożliwia bezdotykową obsługę wielofunkcyjnych urządzeń Ricoh z poziomu smartfona.
 • Inteligentne szafki

  Inteligentne szafki

  Umożliwiaj pracownikom rezerwację tymczasowej szafki za pomocą aplikacji mobilnej.
 • Cyfrowa autoryzacja i e-podpis

  Cyfrowa autoryzacja i e-podpis

  Usprawnij działanie firmy, dzięki elektronicznemu obiegowi dokumentów i e-podpisowi.
 • Wyposażenie sal konferencyjnych

  Wyposażenie sal konferencyjnych

  Projektujemy przestrzeń do efektywnych spotkań i współpracy w oparciu o najnowsze technologie. Oferujemy kompleksową usługę. Dostarczymy i zainstalujemy kompletną platformę sprzętową do sal konferencyjnych. Oferujemy rozwiązania własne (monitory interaktywne, projektory) oraz kamery, mikrofony i ekrany takich marek jak Creston, Lenovo, Logitech czy LG.
 • Inteligentna praca w zespołach

  Inteligentna praca w zespołach

  Wyposaż swój zespół w jednorodne i bezpieczne narzędzia do pracy. Nie traćcie czasu na przełączanie się między różnymi platformami i aplikacjami. Skorzystaj z oferowanego przez nas oprogramowania MS Teams/Office 365 i bądźcie w stałym kontakcie oraz współpracujcie efektywnie.
 • Digital signage

  Digital Signage

  Wykorzystaj potencjał multimedialnych rozwiązań z zakresu Digital Signage.
 • Inteligentne automaty paczkowe do zarządzania przesyłkami

  Inteligentne automaty paczkowe do zarządzania przesyłkami

  Inteligetny automat paczkowy to idealne rozwiązanie do bezkontaktowego przekazywania przesyłek i listów.
 • Zarządzanie i przechowywanie zapasów magazynowych

  Zarządzanie i przechowywanie zapasów magazynowych

  Inteligentne magazyny i szafki na zasoby umożliwiają kontrolę i dystrybucję zapasów bezpiecznie tam, gdzie jest to potrzebne.
 • Integrated workplace management

  Integrated Workplace Management

  Zadbaj o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników. Korzystaj z wygodnych aplikacji do zarządzania rezerwacją biurek, miejsc parkingowych i sal spotkań. Zyskaj możliwość precyzyjnego planowania pracy w biurze z zachowaniem odpowiedniego dystansu społecznego oraz z dbałością o przepisy.

Skontaktuj się

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh. Dowiedz się, co możemy zaoferować Twojej firmie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z nami