Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Rozwiązania dla małych firm

Ciągłe zmiany i konieczność szybkiej reakcji na nowe wymogi to ogromne wyzwanie dla większości firm. Nowoczesne technologie dla małych firm stają się coraz bardziej popularne, ponieważ przedsiębiorstwa szukają rozwiązań, które pozwolą im dobrze funkcjonować i spełniać swoje zadania w tej zupełnie nowej rzeczywistości. Jako zespół profesjonalistów, zapewniamy kompleksowe wsparcie dla firm, w tym usługi biznesowe oraz urządzenia biurowe.

Rozwiązania wspierające rozwój

Nowoczesna firma potrzebuje profesjonalnych rozwiązań, aby się rozwijać. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Oferujemy elektroniczny obieg dokumentów, usługi IT, rozwiązania wspierające pracę zdalną i podnoszące standard ochrony danych dla małych firm. Jeśli zależy Ci na tym, by usprawnić procesy związane z dokumentacją,  obsługą klientów, organizacją bezpiecznego powrotu do biura czy pracy w modelu hybrydowym zgłoś się do nas. Pomożemy Twojej firmie dobrać najlepsze narzędzia, dzięki którym będzie mogła stworzyć bezpieczne środowisko pracy oraz zachować najwyższą jakość usług dla klientów. 

Oferujemy usługi IT, możemy wesprzeć Twoje przedsiębiorstwo w cyfrowej transformacji i zadbać o optymalizację procesów biznesowych. Nasz system zarządzania dokumentami DocuWare dla małych firm, ułatwia pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków. Zadania związane z dokumentacją są zwykle pracochłonne i monotonne, dlatego warto sięgnąć po rozwiązania, usprawniające ten obszar działania w Twojej firmie. Jeśli interesują Cię nowoczesne technologie dla małych firm, zapraszamy do kontaktu. 

Elektroniczny obieg dokumentów - oszczędność czasu i pieniędzy

Dzięki naszym rozwiązaniom, zautomatyzujesz procesy związane z przepływem dokumentów. To pozwoli Twojej firmie na zaoszczędzenie czasu oraz pieniędzy. Elektroniczna dokumentacja dla małych firm znacznie usprawni organizację oraz poprawi wydajność pracowników. Dzięki proponowanym przez nas udogodnieniom pracownicy będą mogli skupić się na istotniejszych sprawach w firmie. Systemy zarządzania dokumentacją Ricoh dostosujemy do unikalnych potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Nie martw się o koszty - oferujemy elastyczny model finansowania

Jesteśmy do Twojej dyspozycji w całej Europie.Work Together, Anywhere - Rozwiazania umożliwiajacę współpracę z dowolnego miejscaPoznaj przykłady naszych wdrożeń:

Przygotowany zestaw case study przedstawia na konkretnych przykładach, jak wspieramy małe przedsiębiorstwa. Nasze rozwiązania i usługi pozwalają na efektywną pracę zdalną, automatyzację procesów firmowych, wdrażanie nowoczesnej infrastruktury IT i chmurowej oraz stworzenie przyjaznego i innnowacyjnego środowiska pracy.

Przeczytaj więcej

Small Business Case Study CollectionSkontaktuj się z nami

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh. Dowiedz się, co możemy zaoferować Twojej firmie. Skontaktuj się z nami już dziś.

Skontaktuj się z nami