Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Właściciele małych firm


Aktualnie największe znaczenie dla małych firm ma szybka reakcja na zmiany. Ricoh oferuje szereg rozwiazań, które pozwolą na dostosowanie się do nowych wyzwań i skuteczną cyfrową transformację. Posiadając odpowiednią technologię, infrastrukturę i procesy w pracy, Twoja firma będzie mogła się prężnie rozwijać.

Zminimalizuj ryzyko wystąpienia przestojów w pracy i przyśpiesz cyfrową transformację dzięki Ricoh. To pozwoli usprawnić współpracę z klientami, zrewidować dotychczasowy model biznesowy oraz elastycznie rozwijać się Twojej firmie. Wdrożymy narzędzia i rozwiązania, które pozwolą na cyfryzację i automatyzację procesów oraz zadbanie o ochronę danych w chmurze.

 • Podnieś poziom satysfakcji klientów, aby rozwijać firmę

  Podnieś poziom satysfakcji klientów, aby rozwijać firmę

  Zapewnij swojemu zespołowi szybki i bezpieczny dostęp do kluczowych dokumentów. Ułatw komunikację i współpracę z klientami. 
 • Zainwestuj w przyszłość

  Zainwestuj w przyszłość

  Przyspiesz rozwój swojej firmy, dzięki transformacji cyfrowej. Dowiedz się więcej o innowacyjnych rozwiązaniach pozwalających wejść Twojej firmie na nowy poziom.  
 • Zaprojektuj na nowo miejsca pracy

  Zaprojektuj na nowo miejsca pracy

  Przearanżuj lub zaprojektuj na nowo swoje biuro. Dostosuj je do potrzeb modelu hybrydowego. Wyposaż je w bezpieczne rozwiązania umożliwiające skuteczną współpracę pomiędzy pracującymi w siedzibie firmy i trybie zdalnym.
 • Działaj zgodnie z ideą Zrównoważonego Rozwoju

  Działaj zgodnie z ideą Zrównoważonego Rozwoju

  Korzystaj z ekologicznych rozwiązań. Ogranicz emisję dwutlenku węgla i negatywny wpływ na środowisko.  

Współpraca z dowolnego miejsca — rozwiązania dla małych firm

Pomagamy małym firmom skuteczniej współpracować, oferując inteligentne i skalowalne rozwiązania dostosowane do tych trudnych czasów. Od pracy zdalnej i automatyzacji, po infrastrukturę i rozwiązania chmurowe — dowiedz się, jak możemy pomóc odnieść sukces Twojej firmie.
Small Business Future Growth - Thumbnail imageSkontaktuj się

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh. Dowiedz się, co możemy zaoferować Twojej firmie. Nie czekaj i skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się

break-line