Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Dział operacyjny


Coraz więcej firm wprowadza w działach operacyjnych rozwiązania wykorzystujące automatyzację. Dzięki zminimalizowaniu manualnych procesów możliwie jest osiągniecie większej efektywności, minimalizacja ryzyka wystąpienia błędów oraz lepsze wykorzystanie danych.

Firmy muszą na nowo przemyśleć i zoptymalizować każdy aspekt swojej działalności. Aby to osiągnąć, konieczne jest wprowadzenie usprawnień i ograniczenie pracy wykonywanej ręcznie. Dzięki automatyzacji niektórych procesów firmy zyskają cenny czas na doskonalenie swoich usług i dostarczanie wartości dodanej dla klienta. Ricoh oferuje szereg rozwiązań, które mogą pomóc działom operacyjnym działać lepiej i minimalizować ryzyko wystąpienia przestojów.
 • Podnoś jakość i wydajność procesów

  Podnoś jakość i wydajność procesów

  Zamień papierowe dokumenty na elektroniczne wersje. Docuware to nowoczesna platforma pozwalająca na poprawę efektywności procesów dokumentowych, sprawną archiwizację, automatyzację i zadbanie o odpowiedni poziom ustrukturyzowania danych. Dzięki rozwiązaniu firmy zyskują znaczące oszczędności, efektywność operacyjną i pozytywne wyniki w swoich strategiach środowiskowych

 • Oferuj serwis na najwyższym poziomie

  Oferuj serwis na najwyższym poziomie

  Skorzystaj z najwyższej klasy pomocy technicznej dla swoich klientów w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

 • Zapewnij wysoką jakość obsługi klientów

  Zapewnij wysoką jakość obsługi klientów

  Nasze wyspecjalizowane usługi pomagają przedsiębiorstwom przyspieszyć cyfrową transformację. Dzięki czemu mogą sprawniej docierać do klientów i skutecznie utrzymywać ich zaangażowanie.

Ewolucja RPA

Współczesne organizacje wciąż zmagają się ze starszymi aplikacjami, które utrudniają realizację podstawowych procesów biznesowych. Zamiast jednego całościowego systemu danych, proste zapytania wymagają zazwyczaj pobierania informacji z wielu źródeł, co czyni ich przetwarzanie uciążliwym i nieefektywnym procesem.
The Evolution of RPA > - 504 x 252Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc w transformacji Twojego działu operacyjnego.

Skontaktuj się z nami