Enterprise

Rozwiązania dla przedsiębiorstw

Pomagamy usprawnić współpracę w miejscu pracy

Jak nasze usługi pomagają pracownikom odnosić sukcesy 

Duże korporacje potrzebują możliwości skalowania, adaptacji i ewolucji, które pozwolą pracownikom rozwinąć skrzydła. Wiemy, że nie jest to łatwe w dynamicznym, złożonym i pełnym wyzwań środowisku biznesowym. 

Od wielu lat analizujemy, w jaki sposób ludzie pracują w dużych, złożonych organizacjach po to, aby pomóc im stworzyć elastyczne, angażujące i kreatywne środowiska pracy, które równoważą produktywność z troską o środowisko. 

Od poprawy współpracy między zespołami w trybie hybrydowym, po umożliwienie pracy zdalnej bez obaw o bezpieczeństwo. Współpracujemy z Tobą, aby zidentyfikować Twoje problemy i dostosować nasze kompleksowe rozwiązania i wiedzę, aby zapewnić Ci przewagę nad konkurencją.

Leading Enterprise organisations need empower their people to succeed

Dlaczego korporacje wybierają Ricoh jako eksperta w dziedzinie integracji cyfrowego środowiska pracy:

Successful people-centric workplace transformation

Skuteczna transformacja środowiska pracy skoncentrowana na ludziach

Od doradztwa w zakresie rozwiązań IT po wdrożenie, onboarding i wsparcie – jesteśmy z Tobą, aby zapewnić płynny przebieg transformacji. Niezależnie od używanej technologii, zapewniamy płynne działanie i pełną integrację z istniejącymi zasobami technologicznymi.

Comprehensive data-driven insights

Kompleksowe analizy oparte na danych

Monitorowanie, analiza i przejrzystość danych to klucz do usprawnienia procesu podejmowania istotnych decyzji. Wykorzystując dane, można lepiej zrozumieć, w jaki sposób pracują ludzie i jak funkcjonuje środowisko pracy, aby mieć pewność, że dokonywane są właściwe inwestycje.

Comprehensive data-driven insights

Rozbudowana światowa baza wsparcia klientów

Nasz globalny zasięg i know-how umożliwiają tworzenie środowisk pracy, które zwiększają produktywność. Nasza rozległa sieć obsługi klienta składająca się z ponad 3200 specjalistów z całego świata zapewnia wsparcie zawsze tam, gdzie go potrzebujesz.

Comprehensive data-driven insights

Lider ESG

ESG (Środowisko, odpowiedzialność społeczna i ład korporacyjny) jest częścią naszego DNA. Oferujemy rozwiązania i wiedzę, zgodne z celami zrównoważonego rozwoju ONZ, aby pomóc Tobie i Twojej firmie wywrzeć realny wpływ na środowisko.

Opinie naszych klientów

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie

Skontaktuj się z nami