Print room
Stwórz Print Room, aby dostosować się do nowego modelu pracy

Print Room

Print Room się zmienia. Popyt na druk cyfrowy i rozszerzone zastosowania druku wywierają presję zarówno na firmy, jak i na profesjonalne drukarnie. Istnieje duże zapotrzebowanie na usługi w zakresie drukowania na miejscu z możliwością dostosowania się do zmieniających się warunków rynkowych. Jednocześnie produktywność, wydajność i jakość są wysoko na liście priorytetów, ponieważ konkurencja w zakresie nowych form druku i usług cyfrowych jest coraz większa. 
W tym zmieniającym się świecie firmy dostrzegają wartość, jaką Print Room lub centralne działy reprograficzne (centralne punkty druku) mogą wnieść do procesów o krytycznym znaczeniu dla ich działalności. Aby przygotować się na przyszłość muszą korzystać z dokumentów cyfrowych, zaspokajać potrzeby pracowników zdalnych oraz skutecznie obsługiwać pocztę i komunikacją z klientami.
Dzięki zespołowi specjalistów z branży i wielokrotnie nagradzanemu portfolio Ricoh pomoże Ci przyspieszyć przekształcenie Print Room w centrum komunikacji. Oprócz zajmowania się drukiem marketingowym i promocyjnym, zarządzamy także komunikację łączącą formaty cyfrowe i papierowe.
  
Możemy pomóc Ci zidentyfikować nowe możliwości biznesowe w zakresie rozszerzania usług oraz generowania nowych strumieni przychodów lub obniżania kosztów drukowania i współpracy z dostawcami w celu zabezpieczenia przyszłych inwestycji.

Rozwiązania i usługi

Zapoznaj się z naszą wiodącą na rynku ofertą systemów arkuszowych, aby zyskać nieograniczone możliwości.

Systemy druku monochromatycznego

areo

Połóż nacisk na druk na żądanie

Są miejsca gdzie Print Room nadal produkuje dokumentację czarno-białą. Niestety istnieje sporo systemów drukowania monochromatycznego, którym brakuje wydajności i ulepszonych funkcji wykańczania potrzebnych, aby nadążyć za dzisiejszym popytem.   
 
Nasza oferta w tym zakresie zapewnia niezawodność niezbędną do tworzenia czarno-białych dokumentów na żądanie, zapewniając jednocześnie możliwość zautomatyzowania wykańczania dzięki wielu opcjom w naszej ofercie.
Skontaktuj się z nami

Czterokolorowe i pięciokolorowe systemy druku

areo

Przyciągnij uwagę dzięki doskonałej jakości druku i nowym zastosowaniom

Druk czterokolorowy jest wystarczający dla większości zwykłych produktów, ale w przypadku druku pięciokolorowego możliwości związane z kreatywnością i nowymi zastosowaniami są nieograniczone.   
 
Nasza wiodąca na rynku gama kolorów dodatkowych zapewnia doskonałą jakość, począwszy od  druku na żądanie po pełną produkcję. Oferujemy szerokie możliwości obsługi nośników i maksymalną wydajność, niezależnie od wymagań i zastosowania. Dzięki naszym flagowym produktom ze średniej półki idziemy o jeden kolor dalej, oferując druk pięciokolorowy z wieloma opcjami tonera, takimi jak: bezbarwny lakier, biały, neonowy róż, fluorescencyjna żółć, a nawet złoto i srebro.
Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie i rozwiązania związane z przepływem pracy

areo

Rozwiązania w zakresie oprogramowania, które przeniosą Cię na wyższy poziom wydajności i obsługi klienta

Nasza szeroka oferta oprogramowania do zarządzania produkcją i wydrukami pomaga w osiągnięciu sukcesu biznesowego. Umożliwiamy łączenie się z użytkownikami zarówno w biurze, jak i w domu. Ułatwiamy składanie zamówień online oraz automatyzację procesów przepływu pracy w celu zmaksymalizowania wydajności.   
 
Możemy pomóc Ci produkować więcej przy zminiejszonych kosztach. Zorganizujemy bezobsługowy przepływ pracy, który pomaga śledzić, szeregować i równoważyć wydruki na wielu drukarkach.
 
Aby zwiększyć wpływ komunikacji z klientami, oferujemy również szereg rozwiązań wspierających personalizację i ukierunkowany marketing. Tworzymy również wydajne przepływy prac w celu optymalizacji procesu wysyłki.   
 
W przypadku krytycznych dokumentów i produkcji transakcyjnej możemy pomóc w łączności systemów, transformacji dokumentów lub danych oraz w przeprojektowaniu dokumentów. Wszystko przy zapewnieniu zgodności z przepisami i bezpieczeństwem danych.
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami