Commercial Printing

Partnerstwo i doświadczenie

Druk komercyjny

W związku z tym, że potrzeba elastyczności i wszechstronności nadal napędza druk komercyjny, wraz z rozwojem marketingu wielopłaszczyznowego cyfrowy druk produkcyjny znajduje się w centrum uwagi. Wiąże się to z możliwością świadczenia szerszej gamy usług dla bardziej zróżnicowanej bazy klientów. Aby utrzymać rentowność i nadal się rozwijać Twoja firma musi być elastyczna i oferować swoje usługi w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby klientów. Musi również zapewniać wydajność biznesową, która umożliwia dotrzymywanie coraz krótszych terminów. Jednocześnie powinna nieustannie wprowadzać innowacje. Stanie w miejscu nie wchodzi w grę.
W Ricoh dokładamy wszelkich starań, aby pomagać drukarniom komercyjnym w osiąganiu elastyczności niezbędnej do zaspokajania potrzeb związanych z cyfrowym drukiem produkcyjnym. Specjalizując się w automatyzacji, integracji i wydajności przepływu pracy, oferujemy najlepszy w swojej klasie sprzęt, oprogramowanie, usługi techniczne i specjalistyczną wiedzę w zakresie druku cyfrowego. Wzniesiemy Twoją firmę na wyższy poziom. Obsługując ponad 7000 klientów w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), zbieramy doświadczenie, które pomoże Twojej firmie zachować dobrą kondycję dziś, jutro i w dalszej przyszłości.

Rozwiązania i usługi

Uzyskaj dostęp do wiodących w swojej klasie rozwiązań, doświadczenia i wsparcia w zakresie druku cyfrowego, aby osiągnąć nowy poziom odporności i sprawności.

Druk arkuszowy

areo

Więcej rozmiarów. Więcej podłoży. Więcej kreatywności.

Dbając o różnorodność i elastyczność wiele drukarni komercyjnych dodaje do swojej oferty niestandardowe rozmiary i podłoża. W ten sposób usprawniają swoją działalność. Dzięki naszym drukarkom arkuszowym możesz oferować szerszą gamę zastosowań przy zachowaniu integralności kolorów, jednocześnie zwiększając swoją wydajność i rentowność.    
 
Zapewniaj niezwykłą jakość obrazu, obsługę ponadwymiarowych nośników i niezwykłą łatwość obsługi. Wybieraj spośród wysokowydajnych kolorowych cyfrowych drukarek arkuszowych, które mogą konkurować z drukiem offsetowym. Oprócz klasycznego druku kolorami CMYK oferujemy innowacyjne pięciokolorowe drukarki i wydajne rozwiązania w zakresie wydruków czarno-białych.   
 
W zależności od Twoich potrzeb możemy zaoferować zarówno rozwiązania oparte na elektrofotografii (technologia tonerowa), jak i technologii szybkiego druku atramentowego. Wszystko z zachowaniem najlepszej jakości.
Skontaktuj się z nami

Szybki druk atramentowy

areo

Zapewniaj każdemu klientowi wartość dodaną w opłacalny sposób

W stale rozwijającej się branży sukces wymaga elastyczności, która pozwala przekraczać oczekiwania klientów w opłacalny sposób. Zapewniając szybki druk atramentowy w połączeniu z elastycznym, szytym na miarę wydrukiem, nasze drukarki atramentowe na papier ciągły mogą obsługiwać duże ilości wydruków. Umożliwi to Twojej firmie wejście na nowe rynki w celu uzyskania nieuchwytnej przewagi konkurencyjnej.   
 
Najwyższa jakość druku 
Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w zakresie głowic drukujących, atramentów i sterowników nasze szybkie drukarki atramentowe łączą jakość offsetu z szybkością ciągłego podawania i elastycznością technologii cyfrowej. Technologia dynamicznej zmiennej wielkości kropli oferuje do trzech różnych rozmiarów, gwarantując wyjątkową jakość tekstu, dokładność i płynne przejścia tonalne.    
 
Maksymalizuj przepustowość dzięki technologii TotalFlow® 
Wszystkie nasze wysokonakładowe drukarki atramentowe obsługuiwane są przez kontroler RICOH TotalFlow® z intuicyjnym, łatwym w użyciu interfejsem graficznym. Certyfikowany dla strumieni danych zgodnych ze standardami branżowymi TotalFlow® maksymalizuje przepustowość procesu od początku do końca.
Skontaktuj się z nami

Oprogramowanie i rozwiązania związane z przepływem prac

areo

Kompleksowe rozwiązania dla optymalizacji przepływu prac i wydruku wielokanałowego

Nasze rozwiązania pomagają klientom rozwijać możliwości biznesowe, poprawiać wydajność i zwiększać produktywność. Osiągamy to dzięki chmurom niezależnym od dostawcy i samoobsługowym portalom e-commerce, narzędziom do automatyzacji oraz zoptymalizowanym przepływom prac.
 
Dzięki naszym profesjonalnym zespołom usługowym pomagamy klientom stawiać czoła szeregowi wyzwań związanych z przepływem prac, dokumentami i wydrukami, takimi jak: 
 • Możliwość monitorowania na poziomie dokumentów i komponentów w celu poprawy produktywności i wydajności dostaw  
 • Łączenie różnych systemów, aplikacji i przepływów prac w celu automatyzacji i digitalizacji starszych oraz ręcznych procesów 
 • Przekształcanie i ponowne przetwarzanie danych w celu uzyskania lepszej komunikacji z klientami i spersonalizowanych wyników 
 • Gromadzenie danych produkcyjnych w przyjaznych dla użytkownika pulpitach nawigacyjnych w celu wsparcia sprawnej produkcji i ciągłego doskonalenia  
 • Łączenie klientów, pracowników zdalnych i centrów produkcyjnych za pośrednictwem rozwiązań e-commerce, mobilnego przechwytywania i przesyłania zadań  
 
Najważniejsze elementy 
 • Zarządzanie przedsiębiorstwem i system wspomagający zarządzanie drukiem 
 • Zautomatyzowany przepływ pracy i optymalizacja poczty 
 • Zarządzanie produkcją 
 • Zarządzanie komunikacją z klientami 
 • Przygotowanie do druku 
 • Zaawansowane zarządzanie kolorami 
 • Zamawianie druku przez Internet
Dowiedz się więcej

Druk szerokoformatowy i wielkoformatowy

areo

Wykorzystaj nowe możliwości

W miarę jak firmy poligraficzne zaczynają oferować nowe usługi rynek druku szerokoformatowego wciąż się rozwija oferując szereg zastosowań, które z każdym dniem stają się coraz bardziej zróżnicowane.    
 
Nasze przyjazne dla środowiska i wszechstronne drukarki szerokoformatowe i wielkoformatowe, a także urządzenia do druku bezpośredniego DTG mają wiele specjalistycznych zastosowań: począwszy od grafiki i oznakowania, po druk w punktach sprzedaży i wydruki promocyjne. Oferujemy sprawdzone rozwiązania dla systemów z podajnikiem rolowym, hybrydowym i płaskim. Zaspokoimy Twoje potrzeby w zakresie szerokoformatowego druku oznakowań, map, schematów, plakatów i grafik informacyjnych.
Skontaktuj się z nami

Usługi profesjonalne i techniczne

areo

Najlepsze w swojej klasie usługi techniczne

Naprawa w przypadku awarii 
Zarządzanie kolorami  
 
Program rozwoju biznesu EDGE 
Każda usługa EDGE tworzona jest na zamówienie, aby zapewnić maksymalny zwrot z inwestycji. Będąc klientem firmy Ricoh możesz polegać na bogatym doświadczeniu i rozległej wiedzy naszego zespołu, aby rozwijać swoją działalność.   
 
Usługi EDGE: 
 • Opracowywanie kosztorysów 
 • Szkolenia sprzedażowe: Wartość sprzedaży 
 • Tworzenie skutecznych planów marketingowych: Wartość marketingowa 
 • Rozwijanie udanej działalności w zakresie druku online 
 • Przetwarzanie danych i usługi "direct mail"
 
Strona internetowa Ricoh Business Booster 
Jako klient Ricoh masz dostęp do strony internetowej przeznaczonej tylko dla członków programu. 
Oto, co otrzymujesz: 
 • Branżowe whitepapers i wyniki badań firmy Keypoint Intelligence 
 • Wyniki badań firmy InfoTrends i NAPCO Research 
 • Przewodniki po rynku wertykalnym, które pomogą Ci poszerzyć bazę klientów 
 • Artykuły i spostrzeżenia dotyczące wzmacniania zespołów sprzedażowych 
 • Gotowe do zastosowania próbki druku 
 • Filmy instruktażowe na temat pięciokolorowego druku i przewodniki po konfiguracji plików 
 • Webinaria poszerzające Twoją wiedzę 
 • Filmy na temat produktów i aplikacji, biblioteki obrazów oraz zasoby marketingowe 
 • Comiesięcze powiadomienia obejmujące najważniejsze nowe treści
Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Porozmawiaj ze specjalistą Ricoh i dowiedz się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Skontaktuj się z nami