Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Projekt „Drukowane wspomnienia”

W ramach działań Społecznej Odpowiedzialności Biznesu podjęliśmy współpracę z Alzheimer's Research – wiodącą brytyjską organizacją charytatywną zajmującą się profilaktyką, badaniami nad skuteczną terapią i leczeniem chorób demencyjnych. Wspólnie uruchomiliśmy program „Drukowane wspomnienia”. 

Celem tego projektu jest podniesienie świadomości na temat chorób demencyjnych oraz zbieranie funduszy na rzecz badań realizowanych przez Alzheimer's Research. Pracownicy Ricoh aktywnie wspierali jego realizację. Dlaczego zdecydowaliśmy się wesprzeć ten cel? Na całym świecie, każdego roku zostaje zdiagnozowanych 9,9 miliona nowych zachorowań, co daje jeden zdiagnozowany przypadek co 3,2 sekundy. Jedno na troje dzieci urodzonych dzisiaj będzie w przyszłości cierpiało na demencję. Obecnie nie ma skutecznej kuracji uwalniającej od tej przypadłości, ale dzięki badaniom można to zmienić.   

Platforma „Drukowane wspomnienia”

Portal „Drukowane wspomnienia” przyczynia się do zmniejszenia poczucia izolacji i ułatwia pozostanie w kontakcie rodzinom i przyjaciołom.

Inicjatywa Drukowane Wspomnienia ma na celu pomoc osobom dotkniętym chorobą Alzheimera. Przekształcamy fotografie cyfrowe w kartki pocztowe, które mogą zostać wysłane do osób chorych. W ten sposób pomagamy im w pamiętaniu o wydarzeniach i miejscach z ich przeszłości, a także w utrzymaniu kontaktu z osobami w ich otoczeniu.

Na internetowej platformie „Drukowane wspomnienia” można stworzyć kartkę ze zdjęciem symbolizującym ważne wspomnienie, która następnie zostanie wydrukowana i wysłana do odbiorcy z dowolnej części świata. Użytkownik w łatwy sposób może załadować zdjęcie na portal Printed Memories ze swojego komputera, smarfona lub innego urządzenia.


Od nadawcy pobierana jest wpłata w wysokości 1 GBP, a cały dochód przeznaczony jest na wsparcie badań realizowanych przez Alzheimer's Research. W pełni zautomatyzowany proces produkcji i wysyłki kartek realizowany jest w Centrum Technologicznym Ricoh w Telford w Wielkiej Brytanii. Portal jest dostępny w wersji angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej i polskiej.

Aby uzyskać więcej informacji lub wysłać pocztówkę, odwiedź:www.printed-memories.com

Film z udziałem Simona Pegga „Dementia Uncovered”

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że demencja jest spowodowana chorobami mózgu i nie jest powodowana jedynie podeszłym wiekiem.  

Wspólnie z aktorem Simonem Peggiem i Alzheimer's Research stworzyliśmy film, który przedstawia jaki wpływ na mózg ma choroba Alzheimera. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie:  https://www.alzheimersresearchuk.org/dementiauncovered 

Ricoh i Alzheimer's Research – historia współpracy

Jesteśmy bardzo dumni ze współpracy z Alzheimer's Research.  Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, w którym przedstawiamy główne założenia programu „Drukowane wspomnienia”.