Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Nasze zaangażowanie w realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

Przyjęte w 2015 roku przez Organizację Narodów Zjednoczonych Cele Zrównoważonego Rozwoju (SDG) obejmują 17 kluczowych kwestii społecznych. Cele SDG zostały uzgodnione przez wszystkie 193 państwa członkowskie ONZ w ramach światowej Agendy na rzecz Zrównoważonego Rozwoju 2030.
Our approach to sustainability - SDG Goals


Pozytywny wpływ na społeczeństwo

W 2014 r. przeprowadziliśmy kompleksową ocenę istotności, aby ustalić, które kwestie zrównoważonego rozwoju stanowią ryzyko i/lub szanse dla naszej firmy. Regularnie przeglądamy nasze analizy i cele ESG, aby były zgodne z naszym planem zarządzania.

Proces analizy istotności

Sustainability - Our approach to sustainability - Materiality analysis


Siedem priorytetowych kwestii i zaangażowanie naszej firmy:

1. Wartość i kreatywność płynąca z pracy: nasze innowacyjne technologie i usługi pozwalają podnieść efektywność pracy.

2. Poprawa jakości życia: nasze technologie przyczyniają się do poprawy jakości życia. Tworzymy innowacyjne rozwiązania, które są wykorzystywane w instytucjach ochrony zdrowia i edukacyjnych.

3. Społeczeństwo bezemisyjne: dążymy do osiągnięcia zerowej emisji pochodzącej z naszej działalności gospodarczej. Stale rozwijamy energooszczędne rozwiązania i korzystamy w coraz większym stopniu z energii odnawialnej.

4. Gospodarka zamkniętego obiegu: działamy zgodnie z koncepcją gospodarki zamkniętego obiegu. Promujemy recykling i staramy się ponownie wykorzystywać materiały.

5. Współpraca z interesariuszami: będziemy zacieśniać naszą współpracę z partnerami i dążyć do tego aby wszystkie strony zyskiwały na tej relacji.

6. Dzielenie się innowacyjnością: będziemy dążyć do otwartej współpracy z uniwersytetami, instytutami badawczymi i innymi firmami aby razem tworzyć rozwiązania, które przyczynią się do rozwiązywania ważnych problemów społecznych.

7. Różnorodność: w naszej firmie cenimy różnorodność i tolerancyjność.