Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Dlaczego warto pracować w Ricoh

W Ricoh rozumiemy, że naszą siłą są ludzie. Działamy w 200 krajach i regionach, zatrudniamy ponad 100 000 pracowników na całym świecie.

Kariera i rozwój osobisty

Pracownicy Ricoh mogą korzystać z różnorodnych pakietów szkoleń. Realizujemy programy nauczania w trybie online, szkolenia stacjonarne e-learningowe. Ich tematyka obejmuje nie tylko merytoryczne kwestie związane z obowiązkami zawodowymi ale również rozwój osobisty czy umiejętności menadżerskie.

Naszym celem jest stworzenie środowiska sprzyjającego rozwojowi umiejętności i zdobywania nowych kompetencji.

Na naszym interaktywnym portalu szkoleniowym opracowaliśmy atrakcyjną ofertę kursów i seminariów. Dla każdego stanowiska przygotowano konkretną ścieżkę edukacyjną.

Przedstawiciele kadry menadżerskiej mogą wziąć udział w programie rozwoju umiejętności przywódczych. Certyfikaty z tych szkoleń są uznawane przez Institute of Leadership and Management oraz Chartered Institute of Management.

Oferujemy również wiele możliwości rozwoju naszym pracownikom technicznym i specjalistom. Jeśli zdecydujesz się dołączyć do firmy Ricoh, możesz mieć pewność, że nigdy nie przestaniesz się uczyć, zdobywać nowych umiejętności i rozwijać.

Video : Ricoh imagine.change. Challenge Trophy

Polityka różnorodności

W Ricoh cenimy różnorodność. Ważnym elementem naszej tożsamości jest szacunek dla drugiego człowieka.

Zaangażowanie naszych pracowników

W Ricoh aktywnie wspieramy i promujemy inicjatywy zwiększające zaangażowanie oraz współpracę między naszymi pracownikami.
 
Wierzymy, że dzięki kreatywności i współpracy można pozytywnie wpływać na funkcjonowanie społeczności. Dlatego stworzyliśmy program „imagine.change Challenge”, który ma za zadanie zachęcać naszych pracowników do wspierania ważnych inicjatyw lokalnych spójnych z wartościami, które przyświecają naszej działalności.

W 2017 r. uruchomiliśmy nowy program "Drukowane wspomnienia" i nawiązaliśmy współpracę z Alzheimer's Research, wiodącą brytyjską organizacją charytatywną, zajmującą się profilaktyką, terapiami i leczeniem chorób demencyjnych. Zachęcamy wszystkich naszych pracowników do włączenia się w inicjatywy które zorganizowaliśmy, aby pozyskać fundusze i zwiększyć świadomość społeczną na temat choroby Alzheimera.

 
W 2016 r. program Ricoh “imagine.change. Challenge” obejmował dwie inicjatywy. Jedną z nich był wieloetapowy konkurs fotograficzny, którego celem było wyzwolenie potencjału twórczego w naszych pracownikach. Drugą był turniej piłkarski, w którym wzięło udział 350 pracowników Ricoh z całej Europy. Wydarzenie okazało się wielkim sukcesem, dlatego w 2017 roku w Hiszpanii odbyła się druga edycja tego wydarzenia.Możliwość kariery

Szukasz nowych wyzwań? Poznaj możliwości kariery w Ricoh.

career opportunities