Strona głównaPowrót do menu głównego
Przegląd

Leading Change at Work

Technologia zmienia sposób naszej pracy. W Ricoh dbamy o to, aby zmiana ta była zjawiskiem pozytywnym dla Twoich zespołów i Twojej firmy. Wspieramy Ciebie i Twoich pracowników na każdym etapie, aby zapewnić szybką transformację środowiska pracy w Twojej firmie.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
seamless digital workspace experience
Cyfrowe środowisko pracy

Dostępność

Jesteśmy świadkami kształtowania się nowego modelu pracy. Na bazie naszych rozwiązań, oprogramowania i usług wspieramy Twoją firmę w tworzeniu innowacyjnego środowiska pracy, które pozwoli podnieść zaaangażoanie, komfort i efektywność w Twoim zespole.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Zarządzanie procesami biznesowymi

Zorientowani na sukces

Uwolnij swoich pracowników od wykonywania ręcznych,  czasochłonnych i nieefektywnych zadań. Pomożemy Ci zoptymalizować procesy, aby Twoi pracownicy mogli działać skuteczniej. Zapewnimy nowoczesną technologię, specjalistyczną wiedzę i pełne wsparcie dla uproszczenia i usprawnienia procesów w Twojej organizacji.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Infrastruktura i chmura

Chmura obliczeniowa

Pełne wykorzystanie możliwości i wartości, jakie daje chmura wymaga odpowiedniego planu działania i zespołu, który go zrealizuje. Oferujemy rozwiązania w chmurze i specjalistyczną wiedzę, dzięki którym działania Twojej firmy staną się bardziej efektywne, oszczędne i bezpieczne.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Cyberbezpieczeństwo

Koniec z ryzykownym działaniem

Pomożemy Ci zaplanować skuteczną ochronę przed cyberzagrożeniami. Przeanalizujemy wrażliwe punkty, sprawdzimy procedury i świadomość pracowników. Wspólnie wdrożymy najlepsze zabezpieczenia, które będą stały na staży bezpieczeństwa Twojej firmy.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Digital Experience

Nowy poziom doświadczenia

Doskonałe doświadczenie klienta zaczyna się od doskonałego doświadczenia pracowników. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół analityków danych i programistów projektuje, buduje, wdraża i serwisuje rozwiązania, których potrzebujesz.
Poznaj wszystkie nasze rozwiązania
Biurowe urządzenia drukujące i software

Najlepsza jakość w swojej klasie

Ricoh jest producentem wysokiej jakości urządzeń drukujących (drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz powielaczy). Oferujemy urządzenia o różnorodnych parametrach. Z łatwością dobierzesz sprzęt dostosowany do potrzeb Twojego zespołu.
Poznaj nasze produkty i oprogramowanie
Przegląd

Innowacyjna platforma do zamawiania wsparcia technicznego

Pełne wsparcie serwisowe dla produktów i usług w jednym miejscu. Oferujemy wsparcie, doradztwo i rozwiązania dla utrzymania sprawności działania Twojej firmy.
Uzyskaj wsparcie
AV technology and management
Przegląd

Wszystkie informacje w jednym miejscu

Przeczytaj najnowsze wiadomości, analizy i komentarze dotyczące najważniejszych trendów oraz wydarzeń.
Bądź na bieżąco z informacjami
News and events from Ricoh
Firma

Kim jesteśmy i czym się zajmujemy

Podczas realizacji usług kluczowa jest dla nas bliska współpraca z klientem. Dzięki temu podejściu, nasze rozwiązania są bardzo dobrze dostosowane do konkretnych potrzeb danej organizacji i efektywnie wspierają ją w realizacji kluczowych celów biznesowych.
Dowiedz się więcej o Ricoh
Przegląd

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz pytania dotyczące cen naszych rozwiązań lub produktów, potrzebujesz pomocy w związku z obsługą konta lub korzystasz już z naszych produktów i masz pytanie z zakresu pomocy technicznej, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.
Skontaktuj się z nami
customer and employee engagement
Przegląd

Pomagamy Ci zyskać przewagę konkurencyjną

Sprawdź i przeczytaj nasze najnowsze informacje o tym, co aktualnie liczy się najbardziej w rozwiązaniach biznesowych.
Poznaj najnowsze informacje
Ricoh Insights - Overview

Zarząd

Poznajcie przedstawicieli naszej kadry menadżerskiej.


Zarząd regionalny

David Mills

David Mills

Chief Executive Officer w Ricoh Europe

David Mills dołączył do Ricoh Group w 2008 roku, a od 2014r. pełni funkcję CEO w Ricoh Europe. Jest odpowiedzialny za strategię biznesową oraz działania operacyjne w 20 oddziałach Ricoh, zlokalizowanych na terenie Europy, Afryki oraz Bliskiego Wschodu. Nadzoruje działania marketingowe oraz łańcuch dostaw. Wcześniej obejmował wiele kierowniczych stanowisk, w tym m.in. stanowisko President of European Operations w IKON. Następnie został Dyrektorem Zarządzającym w Ricoh UK, później objął stanowisko Executive Vice President w Zarządzie Ricoh Europe, a następnie COO.

Obserwuj Davida Millsa na LinkedIn


Nicola Downing

Nicola Downing

Chief Operating Officer w Ricoh Europe

Nicola Downing dołączyła do Grupy Ricoh w 2005 roku. Pełni funkcję CFO oraz Executive Vice President. Jest odpowiedzialna za wsparcie działów takich jak Finanse, IT, Dział Prawny oraz Dział Zamówień, a także za Centra Usług Wspólnych oraz Ricoh Capital.

Przed dołączeniem do Ricoh, Nicola pracowała w Tesco Stores PLC, w którym była odpowiedzialna za doradctwo prawne w zakresie zamówień IT.

Obserwuj Nicolę Downing na LinkedIn


Peter Williams

Peter Williams

Executive Vice President w Ricoh Europe

Peter jest członkiem Zarządu Ricoh Europe. Jest odpowiedzialny za rozwój wielu linii biznesowych, w które wchodzą m.in. Production Printing Business Group, Additive Manufacturing, Service and Annuity, Business Process Services oraz European Technology Centre.

Peter kieruje działaniami mającymi na celu zapewnienie Ricoh Europe pozycji lidera w obszarze druku produkcyjnego. Dzięki niemu w 2009 założona została siedziba European Production Printing Business Group w Londynie. Otworzył także Centrum Innowacji w Druku Produkcyjnym. Obecnie działania Petera koncentrują się na rozwoju sprzedaży oraz zbudowaniu rozpoznawalności marki Ricoh na rynku druku komercyjnego.

Obserwuj Petera Williamsa na LinkedInZarząd globalny

Dowiedz się więcej o członkach Globalnego Zarządu Ricoh - Zarządu, Rady Nadzorczej i Audytowej oraz Wiceprezesach Korporacyjnych.

Zarząd globalny