Customer Stories
Bayer

CASE STUDY

Innowacyjne rozwiązania Audio Video w Bayer sp. z o.o.

Wdrożenie nowoczesnych rozwiązań AV przez Ricoh Polska przyczyniło się do znacznego podniesienia efektywności wykorzystania przestrzeni w firmie Bayer.

Opieka zdrowotna i rolnictwo – to dziedziny, w których firma Bayer się specjalizuje. Od ponad 150 lat z nieustanną pasją tworzy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym może odpowiednio reagować na wyzwania i zaspokajać największe potrzeby współczesnego świata.

Ricoh Polska wdrożyło system rezerwacji sal, dzięki czemu pracownicy biura zyskali możliwość szybkiej weryfikacji dostępności sal konferencyjnych oraz ich rezerwowania z poziomu paneli dotykowych zamontowanych przed pomieszczeniami.

Dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii wspierających współpracę w modelu hybrydowym i zdalnym, pracownicy zyskali dostęp do intuicyjnych i wygodnych narzędzi, które umożliwiają łatwe i płynne przeprowadzanie spotkań oraz prezentacji.

Wprowadzenie systemu rezerwacji sal pozwala na optymalne korzystanie z przestrzeni biurowych. Pracownicy zyskali możliwość łatwego planowania swoich spotkań z podglądem na bieżącą dostępności sal i urządzeń, co dodatkowo wpływa na zwiększenie produktywności i oszczędza czas pracowników. "Współpraca z Ricoh Polska przebiegała w partnerskim charakterze. Mogliśmy liczyć na wsparcie i doradztwo zespołu działającego na miejscu. Nasze oczekiwania względem wyposażenia naszych przestrzeni biurowych w systemy AV zostały spełnione. Nasza inwestycja w zaawansowane rozwiązania AV przekłada się na zwiększenie produktywności, efektywność oraz satysfakcję naszych pracowników."

Michał Gryczko- Site Services Manager / Warsaw Workplace Project Lead
Obejrzyj wideo z case study

Zobacz wywiad i dowiedz się, w jaki sposób Ricoh rozwiązało problemy firmy Bayer
Obejrzyj teraz

Skontaktuj się z nami

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh.

Umów się na konsultację i przekonaj się, jak możemy pomóc Twojej firmie.

Umów się na spotkanie