ZAUTOMATYZUJ CZASOCHŁONNE I POWTARZALNE ZADANIA

Zoptymalizuj procesy i zwiększ produktywność

Zadbaj o wyższy komfort pracy dzięki automatyzacji

Technologie cyfrowe ograniczają liczbę zadań administracyjnych wykonywanych ręcznie

Nowoczesne firmy muszą jednocześnie zarządzać transformacją środowiska pracy i zapewniać klientom jak najlepsze doświadczenia. Równolegle powinny dbać o zaangażowanie pracowników i konsekwentnie dostosowywać swoje działania, aby spełniać wymagania zrównoważonego rozwoju.
Muszą ponadto stale oceniać swój potencjał technologiczny, wzmacniać infrastrukturę i bazować na danych, aby zapewnić zgodność inwestycji ze strategią biznesową.
Dlatego warto skorzystać ze wsparcia partnera, który dysponuje szeroka wiedza w obszarze usług cyfrowych. Nasze kilkudziesięcioletnie doświadczenie nauczyło nas, że bez względu na wielkość i etap rozwoju firmy, istnieje przestrzeń do wdrażania inteligentnych rozwiązań.
Możemy Ci pomóc niezależnie od tego, czy chcesz zrobić pierwszy krok w celu zidentyfikowania i zoptymalizowania podstawowych procesów biznesowych, czy też stworzyć jeden, w pełni zintegrowany pakiet połączonych systemów. Ujednolicenie danych przyspieszy cyfrowy rozwój, umożliwi podejmowanie lepszych decyzji biznesowych, usprawni obsługę klientów i ostatecznie przyczyni się do sukcesu.

Zainspiruj się

Przykłady automatyzacji procesów

Jak umożliwić cyfrowy rozwój?

Automatyzacja sposobem na zwiększenie efektywności operacyjnej

areo

Pozbądź się powtarzalnych zadań wykonywanych ręcznie

W dzisiejszym świecie efektywność operacyjna i wydajność pracy stały się koniecznością. Dzięki szybszym i mniej podatnym na błędy procesom automatyzacja zapewnia przewagę konkurencyjną.

Stwórzmy wspólnie optymalne procesy.
Skontaktuj się z nami

Zintegruj swoje systemy, aby zapewnić pracownikom komfort pracy

areo

Połącz swoje systemy, aby zwiększyć zaangażowanie i produktywność

Wiele procesów nadal opiera się na zadaniach administracyjnych wykonywanych ręcznie. Dzieje się tak, ponieważ systemy nie są ze sobą zintegrowane, aby łączyć, gromadzić i zestawiać dane. Prowadzi to do nieefektywności i zabiera pracownikom czas, który mogliby poświęcić na zadania napędzające rozwój firmy.
 
Odpowiedni partner z doświadczeniem w zakresie integracji usług cyfrowych może pomóc w znalezieniu możliwości zwiększenia zaangażowania i produktywności pracowników.
 
Przekonaj się, jak możemy sprawić, że Twoje systemy będą się ze sobą komunikować, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.
Skontaktuj się z nami

Zwiększ bezpieczeństwo dokumentów i zapewnij do nich łatwy dostęp

areo

Dostęp do kluczowych informacji bez opóźnień i ryzyka

Aż 87% pracowników twierdzi, że ma problemy z wyszukiwaniem dokumentów. Gdy informacje przechowywane są w różnych systemach i na różnych urządzeniach lokalnych, dostęp do nich jest utrudniony. Skutkuje to niepotrzebnym powielaniem, opóźnieniami i dłuższym czasem oczekiwania dla klientów, dostawców i współpracowników. Można temu zaradzić, ujednolicając przechowywanie dokumentów za pomocą jednego rozwiązania.
 
Nasze narzędzia do zarządzania dokumentami chronią dane dzięki kompleksowym zabezpieczeniom na jednej, łatwej w użyciu platformie, umożliwiając autoryzowanym użytkownikom dostęp do ważnych informacji w dowolnym miejscu i czasie.
Skontaktuj się z nami

Zidentyfikuj zadania, które można zlecić na zewnątrz

areo

Skup się na podstawowej działalności swojej firmy

Zarządzanie firmą wiąże się z koniecznymi, ale powtarzalnymi (i czasami wymagającymi dużych zasobów) zadaniami, takimi jak fakturowanie, drukowanie, skanowanie i zarządzanie pocztą. Te procesy nie muszą Cię już jednak ograniczać.

Zaoszczędź czas i podnieś morale pracowników, wykorzystując usługi w chmurze. Uwolnij swoich pracowników od niepotrzebnych zadań, aby mogli skupić się na podstawowej działalności Twojej firmy.
Dowiedz się więcej

Elektroniczny obieg dokumentów dla działu finansów i księgowości

areo

Skróć czas przetwarzania dokumentów wewnątrz organizacji

Działy finansowe często mają do czynienia z nieoptymalnymi systemami obejmującymi wiele rodzajów i formatów dokumentów. Oznacza to, że muszą ręcznie wprowadzać informacje do różnych narzędzi. W przypadku licznych transakcji może to znacząco ograniczyć produktywność zespołów. Ponadto wpływa to na możliwość zarządzania przepływami pieniężnymi, zapewnienia zgodności z przepisami oraz tworzenia dokładnych raportów i prognoz.

Odkryj potencjał bezpiecznej i dynamicznej automatyzacji faktur. Przyspiesz fakturowanie i zminimalizuj ryzyko błędów oraz opóźnień.
Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu

Porozmawiaj z ekspertem Ricoh

Skontaktuj się z jednym z naszych konsultantów już dziś, aby dowiedzieć się, jak możemy zwiększyć produktywność Twojej firmy i satysfakcję klientów dzięki lepszemu przepływowi pracy.

Skontaktuj się z nami