Ricoh DocuWare Accounts Payable

ODNAJDŹ SWOJĄ ŚCIĘŻKĘ DO CYFROWEGO ROZWOJU

Rozumiemy wyzwania, z którymi mierzy się Twoja firma i pomożemy je rozwiązać

Zaoszczędź czas, ogranicz koszty i zminimalizuj występowanie błędów

Czy wiesz, jakie koszty generuje i ile trwa w Twojej firmie proces obsługi faktur? Prawdopodobnie znacznie więcej i dłużej, niż Ci się wydaje.
Ręczne wprowadzanie danych, przesyłanie kopii faktur pomiędzy działami i dostawcami zajmuje bardzo dużo czasu oraz jest nieefektywne. Skutkuje opóźnieniami w płatnościach, wiąże się z dublowaniem pracy, zagubieniem dokumentu.
DocuWare pozwala na uporządkowanie całego procesu i jego optymalizację. Dzięki automatyzacji przyspiesza nie tylko wprowadzanie danych, ale również usprawnia cały cykl zatwierdzania dokumentu. Oparte na chmurze rozwiązanie nadaje się do skonfigurowania i uruchomienia w ciągu kilku tygodni i bezproblemowo integruje się z innymi systemami, które są wykorzystywane przez firmę.
DocuWare - Document Workflow Software

Jak działa DocuWare?

DocuWare pozwala zautomatyzować proces pobierania danych z dokumentów i tym samym przyczynia się do podniesienia wydajności pracy i zminimalizowania ryzyka występowania błędów. System korzysta z technologii inteligentnego indeksowania oraz uczenia maszynowego. Dzięki temu DocuWare uczy się, czyli zapamiętuje strukturę każdego dokumentu, jak również wprowadzane przez użytkownika korekty indeksowania. Z każdym dokumentem zwiększa się prędkość, dokładność i niezawodność narzędzia. Po wprowadzeniu dokumentu DocuWare automatycznie przekazuje fakturę do akceptacji w ramach ustalonego przez firmę procesu. DocuWare pozwala także na szybkie wyszukiwanie faktury oraz wszystkich powiązanych z nią dokumentów.

Obejrzyj film

UPORZĄDKUJ PROCESY REKLAMACYJNE Z DOCUWARE

Wiele firm zmaga się z wyzwaniami związanymi z obsługą reklamacji klientów. Gdy biznes rośnie, jest naturalne, że pojawiają się reklamacje. 

Chcemy je jak najszybciej i jak najlepiej obsłużyć, aby pomóc naszym klientom. Platforma DocuWare upraszcza obsługę reklamacji. Zadania, które wymagały ręcznej pracy, są teraz realizowane automatycznie.

Wdrożenie i praca z DocuWare są łatwe

  • Przy wyborze prekonfigurowanego modułu, system można uruchomić nawet w ciągu 3 dni. 
  • Wdrożenie systemu warto prowadzić metodą małych kroków. Zacząć od prostych procesów i w miarę potrzeb firmy wprowadzać DocuWare do kolejnych działów. 
  • DocuWare współpracuje z większością systemów, z których korzystają firmy na całym świecie (m.in. Outlook, SAP, Quickbooks, SAGE).

Automatyzacja procesu obsługi faktur w Business Lease

Wdrożenie elektronicznego obiegu faktur DocuWare pozwoliło na zminimalizowanie czasochłonnych i powtarzalnych zadań związanych z obsługą dokumentów oraz wprowadzaniem danych w firmie leasingowej.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej?

Poznaj możliwości oferowane przez DocuWare

Opowiedz nam o wyzwaniach, z którymi w obszarze obsługi faktur musi radzić sobie Twoja firma. Zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

Umów się na prezentację DocuWare