Ricoh Platynowym Partnerem DocuWare

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh Platynowym Partnerem DocuWare

Warszawa, 14 lutego 2017 r. – Ricoh Europe zostało wyróżnione największym stopniem zaufania i zostaje Platynowym Partnerem DocuWare. Otrzymany tytuł potwierdza najwyższą jakość oferowanych przez firmę Ricoh usług i stanowi zapewnienie o jej profesjonalizmie.

Ricoh zintegrowało oprogramowanie do zarządzania dokumentami DocuWare ze swoim pakietem Dokument Solutions w całej Europie w 2011 roku. Włączenie rozwiązania DocuWare do pakietu Ricoh umożliwiło Klientom nowy, prostszy sposób archiwizacji i zarządzania dokumentami zarówno papierowymi, jak i elektronicznymi przy użyciu jednego, cyfrowego repozytorium. Pełny pakiet rozwiązań pomaga małym oraz średnim przedsiębiorstwom zaoszczędzić czas zastępując czasochłonne, ręczne procesy dokumentowe wydajnym, elektronicznym obiegiem informacji.

Pakiet Ricoh Document Solutions został stworzony przede wszystkim po to, żeby wspierać kluczowe procesy dokumentowe z punktu widzenia Klienta. Pakiet zapewnia efektywne zarządzanie dokumentami zarówno organizacjom, które chcą wprowadzić system dla wybranych procesów biznesowych, jak i takim, które chcą go wprowadzić w całej firmie.

Przy użyciu urządzenia wielofunkcyjnego Ricoh, dokumenty mogą być skanowane i indeksowane bezpośrednio do obiegu, co oznacza, że są łatwe do odnalezienia, odzyskania oraz udostępniania. Dokumenty pozostają bezpieczne; zintegrowane zabezpieczenia zapewniają dostęp do informacji tylko uprawnionym osobom. Pełny pakiet usługi może być także dostarczony jako usługa w chmurze.

Dzięki DocuWare, Klienci Ricoh mają łatwy dostęp do swoich dokumentów z centralnej, bezpiecznej lokalizacji, co zapewnia im większą wydajność” – mówi Filip Witczak,  Project Manager Business Solutions Division w Ricoh Polska. „DocuWare pomaga firmom m.in. zautomatyzować i optymalizować procesy związane z elektronicznym obiegiem dokumentów, zdefiniować listę zadań pod kątem indywidualnych potrzeb użytkownika, skrócić proces akceptacji oraz wyeliminować konieczność podwójnego przechowywania oryginału oraz kserokopii czy też bezpiecznie korzystać z systemu z poziomu urządzeń mobilnych” – dodaje.

Na górę strony

| O Ricoh |
To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD). 

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:

Kontakt dla mediów:
Justyna Cachel
Ricoh Polska Sp. z o.o.
tel: +48 667 220 754

Na górę strony