Ricoh partnerem konferencji „Innowacje w Ochronie Zdrowia”

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh partnerem konferencji „Innowacje w Ochronie Zdrowia”

Warszawa, 28 czerwca 2016 r. – Firma Ricoh została oficjalnym partnerem technologicznym konferencji „Innowacje w Ochronie Zdrowia” organizowanej przez Centrum Medycznego Kształcenia Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Komitet Sterujący STRATEGMED Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Celem spotkania jest przedstawienie i przedyskutowanie nowoczesnych rozwiązań, które będą sprzyjały postępowi zarówno naukowemu, technologicznemu jak i organizacyjnemu, w instytucjach związanych z ochroną zdrowia. Zaprezentowane zostaną najważniejsze projekty programu STRATEGMED, a także ciekawe rozwiązania międzynarodowe.

W czasie konferencji Ricoh przedstawi najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie druku 3D za pomocą komórek macierzystych oraz systemów zarządzania szpitalami i ochroną zdrowia. Ważnym elementem spotkania będzie prezentacja rozwiązań umożliwiających zabezpieczenie danych systemu opieki zdrowotnej, na przykładzie tego typu projektów zrealizowanych przez Ricoh w Hiszpanii. Spotkanie zakończy panel dyskusyjny z udziałem wybitnych polskich i zagranicznych gości.

Konferencja „Innowacje w Ochronie Zdrowia” odbędzie się 28 września 2017 r. w Centrum Dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie: www.innowacjewochroniezdrowia.pl

Na górę strony

| O Ricoh |
To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD). 

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:

Kontakt dla mediów:
Justyna Cachel
Ricoh Polska Sp. z o.o.
tel: +48 667 220 754

Na górę strony