Ricoh na FESPA 2017

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh na FESPA 2017

Warszawa, 16 marca 2017r. – Podczas tegorocznej edycji FESPA 2017 Ricoh zaprezentuje szerokie portfolio rozwiązań sprzętowych i oprogramowania. Na stoisku firmy będzie można zobaczyć plotery z serii PRO L 4160 – drukujące atramentem lateksowym z certyfikatami GreenGuard, wielofunkcyjne szerokoformatowe urządzenia drukujące dla branży CAD i GIS – MPC W22001SP czy też rozwiązania do bezpośredniego druku na tekstyliach AnaJet. 

W strefie Ricoh, po raz pierwszy w Europie, zostanie również zademonstrowane hybrydowe urządzenie EFI VUTEK H1625 LED UV flatbed z system do druku roll to roll. To rozwiązanie pozwala na realizację wydruków do szerokości 1,65 metra. Maszyna drukuje kolorami CMYK i białym. Dzięki technologii zmiennej kropli zastosowanej w głowicach można uzyskać 8 stopniową skalę szarości, co przekłada się na doskonałą jakość wydruku. 

Stoisko Ricoh będzie można odwiedzić w hali B4L, stanowisko C10.

Na górę strony

| O Ricoh |

To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:
http://www.ricoh.pl/about-ricoh/

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska


e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

Justyna Cachel
e-mail: jcachel@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska

Na górę strony