Ricoh na 23. Przystanku Woodstock

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Ricoh na 23. Przystanku Woodstock

Ricoh na 23. Przystanku Woodstock Podczas tegorocznego Przystanku Woodstock Ricoh po raz kolejny otworzy dla uczestników festiwalu profesjonalne studio fotograficzne. Każdy, kto odwiedzi namiot firmy będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W tym roku będzie można sfotografować się z balonem #nobeldlawosp. Ricoh zostało partnerem przygotowanej przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy specjalnej akcji w ramach której na Przystanku będzie rozdawanych kilka tysięcy balonów z logo akcji.

Strefa 360°
Dodatkowo Ricoh zaprasza wszystkich do Małej Japonii, w której stworzono specjalną strefę 360°. W tradycyjnej japońskiej altanie będzie można wypróbować aparat Ricoh Theta S i uwiecznić siebie i przyjaciół na fotografii sferycznej.

Ricoh na Przystanku Woodstock
Ricoh jest partnerem technologicznym Przystanku Woodstock. Podczas wydarzenia pracuje kilkadziesiąt urządzeń drukujących Ricoh oraz rozwiązania multimedialne, firma jest również partnerem strefy dla mediów.

„Cieszymy się, że możemy pokazać nasze rozwiązania i technologię 360° na kolejnym Przystanku Woodstock. Cenimy kreatywną atmosferę, która panuje na festiwalu. W tym roku sfotografujemy tysiące ludzi, którzy tworzą wielobarwny obraz Woodstocku. Uwiecznimy ich nie tylko na tradycyjnych ale również sferycznych zdjęciach – powiedział Paweł Barski, Marketing Director w Ricoh Polska.

Na górę strony

| O Ricoh |

Ricoh to globalna firma z branży technologicznej. Jej rozwiązania pozwalają tworzyć nowoczesne środowisko pracy. Od ponad 80 lat Ricoh kreuje innowacje i jest wiodącym dostawcą rozwiązań w dziedzinie zarządzania dokumentami, usług IT, drukowania komercyjnego i produkcyjnego, aparatów cyfrowych i systemów produkcyjnych.

Grupa Ricoh z siedzibą w Tokio działa w około 200 krajach i regionach. W roku finansowym zakończonym w marcu 2017 r. Grupa Ricoh osiągnęła wynik sprzedaży na całym świecie w wysokości 2028 mld jenów (ok. 18,2 mld USD).

Więcej informacji na stronie www.ricoh.pl

Kontakt dla mediów:

Katarzyna Dawidowska
Ricoh Polska Sp. z o.o.

tel: +48 502 006 001

e-mail: kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska

Na górę strony