Nowe projektory laserowe Ricoh

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Nowe projektory laserowe Ricoh

Warszawa, 12 maja 2017 r. – Ricoh wprowadza do sprzedaży dwa nowe projektory laserowe klasy standard. Ricoh PJ WXL5670 i PJ WUL5670 o jasności 5 200 lumenów zaprojektowano z myślą o muzeach oraz dużych salach konferencyjnych i wykładowych. Oba modele wyświetlają obraz o przekątnej od 30" do 300", a odległość projekcji dla każdego z nich wynosi od 1,29 do 9,17 m (PJ WUL5670) oraz od 1,35 do 9,63 m (PJ WXL5670). Projektory są gotowe do pracy już w 10 sekund a dzięki funkcji korekcji geometrii obrazu w poziomie i w pionie oraz unikatowej konstrukcji projektora, można je zainstalować pod dowolnym kątem względem podłoża.

Nowe projektory wyposażono w dwa głośniki o mocy 10W oraz złącze typu HDBaseT umożliwiające wysoką jakość transmisji sygnału Audio Video oraz jego kontrolę w odległości do 100 metrów (sieć LAN). Charakteryzuje je niska emisja hałasu oraz bardzo długa żywotność laserowego źródła światła – 20 000 godzin przy rozdzielczości rzeczywistej obrazu – tryb WUXGA (1920x1200) dla modelu PJ WUL5670 oraz WXGA (1280x800) dla modelu PJ WXL5670. Warto podkreślić, że zastosowanie wydajnego laserowego źródła światła pozwala na znaczne ograniczenie kosztów związanych z konserwacją projektora. 

PJ WXL5670 i PJ WUL5670 są kompatybilne z szeroką gamą urządzeń i obsługują kilkanaście portów m.in.:  3x HDMI (w tym HDMI/MHL), 3D Sync, USB (5V/1.5A), Trigger Out (+12V), HDBase-T.

Więcej informacji na www.nt.ricoh.pl.

Na górę strony

| O Ricoh |

To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:
http://www.ricoh.pl/about-ricoh/

Kontakt dla mediów
Katarzyna Dawidowska


e-mail: kdawidowska@ricoh.pl

Justyna Cachel
e-mail: jcachel@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska

Na górę strony