System do wideokonferencji Ricoh UCS P3500 z iF Design Award 2015

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

System do wideokonferencji Ricoh UCS P3500 z iF Design Award 2015

Warszawa, 12 lutego 2015 r.— System do wideokonferencji RICOH Unified Communication System P3500 został wyróżniony iF Design Award 2015. Prestiżowa nagroda przyznawana jest przez iF International Forum Design GmbH od 1953 roku.

RICOH Unified Communication System P3500
RICOH Unified Communication System P3500 to kompaktowy system do wideokonferencji. Dzięki temu rozwiązaniu w  ramach jednej sesji może zostać podłączonych aż 20 urządzeń. UCS P3500 jest kompatybilny z innymi dostępnymi na rynku systemami do wideokonferencji, pozwala również przeprowadzić rozmowę z użytkownikiem korzystającym z tabletu, smartfona notebooka czy komputera stacjonarnego z zainstalowaną aplikacją Ricoh UCS. Urządzenie zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa – podczas wideokonferencji połączenie jest szyfrowane.

UCS P3500 jest intuicyjny w obsłudze i nie wymaga skomplikowanej konfiguracji. Zaawansowana kamera z funkcją zoom daje szerokie możliwości prezentacji dokumentów i materiałów wykorzystywanych podczas spotkania. Do urządzenia można w razie potrzeby podłączyć dodatkowy mikrofon i głośnik. Niewielka waga i wymiary sprawiają, że UCS można wygodnie przenosić i przewozić.

Więcej informacji na temat rozwiązań Ricoh do wideokonferencji, interaktywnych tablic i projektorów można uzyskać na stronie: www.nt.ricoh.pl

Na górę strony

| O Ricoh |

To globalna firma z branży technologicznej, która specjalizuje się w sprzęcie biurowym, rozwiązaniach do druku produkcyjnego, systemach zarządzania dokumentami i usługach IT. Ricoh Group, z centralą w Tokio, działa w ponad 200 krajach i regionach. W roku finansowym, zakończonym w marcu 2015 roku, przychody ze sprzedaży Ricoh Group wyniosły 2,231 mld jenów (ok. 18,5 mld USD).

Większość przychodów firmy pochodzi ze sprzedaży produktów, rozwiązań i usług, które usprawniają interakcje między ludźmi a informacjami. Ricoh jest również wielokrotnie nagradzanym producentem aparatów i kamer cyfrowych oraz specjalistycznych produktów branżowych. Firma jest znana ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia, wyjątkowe podejście do klienta i liczne inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
Zgodnie ze swoim przesłaniem, imagine. change., Ricoh pomaga firmom zmienić sposób pracy i wykorzystać zbiorową wyobraźnię pracowników.

Więcej informacji na stronie:
http://www.ricoh.pl/about-ricoh/


Kontakt dla mediów:
Katarzyna Dawidowska

Ricoh Polska Sp. z o.o.
tel: +48 502 006 001
e-mail: kdawidowska@ricoh.pl
www.ricoh.pl
www.facebook.com/ricohpolska 

Na górę strony