Złote Godło dla Ricoh Aficio MP 201SPF

Drukowanie Twitter Facebook Delicious LinkedIn

Złote Godło dla Ricoh Aficio MP 201SPF

Złote Godło dla Ricoh Aficio MP 201SPF

Warszawa, dnia 23 sierpnia 2012 r. - Urządzenie wielofunkcyjne Ricoh Aficio MP 201SPF zostało nagrodzone Złotym Godłem w kategorii QI PRODUCT w konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2012.

Ricoh Aficio MP 201SPF to szybkie, niedrogie, monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne obsługujące format A4. Zaspokoi wszystkie potrzeby wymagającego biura, począwszy od drukowania, kopiowania, poprzez kolorowe skanowanie oraz funkcję faksu.

Urządzenie jest idealnym rozwiązaniem dla biur małej wielkości i dla małych środowisk roboczych - dla wszystkich, którzy przetwarzają niewielkie ilości dokumentów, którym zależy na szybkim działaniu i którzy nie mają zbyt wiele miejsca w swoim biurze, na to, aby zmieścić większe urządzenie.

Aficio MP 201SPF jest przełomowym urządzeniem w skanowaniu i dostarczaniu dokumentów. Można skanować nie tylko bezpośrednio do poczty e-mail i folderów sieciowych, ale także do pamięci USB. Najwyższej klasy faksowanie pozwoli zaoszczędzić czas, bezpiecznie się komunikować, a także znacznie zwiększyć wydajność firmy. MFP zostało wyposażone w nowoczesne, przyjazne dla środowiska technologie, które zapewniają ograniczenie zużycia energii oraz zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Opcja dysku twardego, która zawiera moduł szyfrowania oraz funkcję kasowania danych ochroni poufne dokumenty. Kompatybilność z zaawansowanymi rozwiązaniami obiegu dokumentów pozwala na optymalizację przepływu wszystkich dokumentów w firmie.

„Ricoh Aficio MP 201SPF to urządzenie cieszące się niezwykłą popularnością, często wybierane przez naszych klientów, nie tylko ze względu na wydajność i niskie koszty eksploatacji, ale przede wszystkim ze względu na wysoką jakość, którą zapewnia. Złote Godło w konkursie Najwyższa Jakość Quality International jest tego potwierdzeniem” – mówi Anna Baran, Product Manager, Marketing Department Ricoh Polska.

Najwyższa Jakość Quality International 2012, to największy, projakościowy program konkursowy w Polsce. Konkurs jest organizowany przez redakcję Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej i odbywa się pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Klubu Polskie Forum ISO.

Na górę strony